View Single Post
Old 14-02-2009, 08:26 AM   #17
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
Sunt de acord ca CFR merita sa fie echipa cea mai puternica in patch, imi place ca le-ati dat jucatori cat de cat demni pentru a participa in UEFA Champions League...

In schimb am o intrebare despre Universitatea Craiova si Otelul, mi-se par mult prea puternice in comparatie cu restul echipelor, nu ca si valoare ci ca si prestanta in campionat, adica i-a luat si fata CFR-ului in campionat (la mine si la altii)
Si la mine chestia cu U Craiova. Joc cu Dinamo si ma bat in continuu la titlu cu Craiova Dar atributele jucatorilor de la CFR mi se par destul de ok... Desi la Muresan ati exagerat oleaca cam mult

In legatura cu cei care critica atributele atacantilor lui Dinamo... Dinamo are de departe cel mai bun atac din Liga I. Mai ales Niculescu, care e in mare revenire de forma dupa experientele ratate din Germania si Cipru... Bratu pana la accidentare era cel mai bun atacant din Liga as putea spune.

Btw: La mine, in primul sezon, Steaua a retrogradat =))
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by reikko26; 14-02-2009 at 08:30 AM.
reikko26 is offline   Reply With Quote