View Single Post
Old 21-06-2010, 07:58 PM   #8
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by sergiu93 View Post
ma tenteaza tot mai mult sa-mi iau un xbox,am inteles ca pe langa consola si controller imi mai dau si cablu' asta
http://i10.ebayimg.com/07/i/001/2b/78/8b71_1_bo.JPG

eu am un tv mai vechi si nu am mufe pentru hdmi,si pot utiliza doar acest cablu,insa un prieten mi-a zis ca e nasol,se vede ca si cand as juca cu detaliile pe low,e adevarat?
Cum as putea rezolva problema?exista pe piata cabluri de interconectare intre hdmi si mufa euroscart?
Nu e adevarat. Pe televizorul normal il vezi la o rezolutie mai mica si oricum vei avea o imagine mult mai buna decat cablu tv (ca exemplu).
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote