Thread: Fifa 12
View Single Post
Old 13-10-2011, 10:44 PM   #2118
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

Cu cat joc mai mult fifa 12 cu atat devin mai dezamagit de acest joc . In fiecare an marii producatori EA, anunta schimbari impresionante si cand apare jocul vad aceleasi bug-uri .
De exemplu nu au rezolvat problema legata de arbitraj, uneori este pur si simplu, esti prins in offside-uri inexistente . Sau esti faultat si primeste adversarul, ori nu primesti nimic .
Jucatorii imediat sunt la pamant din orice miscare de parca i-ar impinge cineva . Ai-ul destul de ciudat pe world class si legendary joaca tusa centreaza la 3,4 m in fata portii si gol cu capul portarul mereu prins gresit . Sau o alta faza ciudata la ai am observat conduci meciul sa zicem cu 3-1, 4-0 si vezi pase inapoi chiar spre tusa se intoarce si incepe un nou atac de parca ar fi 0-0 la inceputul meciului.
Marea schimbare din legacy in tactical defending mie unul mi se pare o prostie tre sa apesi pe n butoane ca sa te aperi ceea ce face jocul si mai arcade .
O alta problema ar fi cea legata de modul din jocul online, daca ai router sau modem ai automat restrictive firewall si iti este foarte greu pana gasesti adversari .
Daca ar fi rezolvat problemele mentionate pana la tactical defending ma declaram multumit .


Inca o chestie de care am uitat, nu au introdus hentul in joc, am vazut clar cum mingea il lovea pe jucator in mana si nu s-a fluierat nimic .

Last edited by sergiu93; 13-10-2011 at 11:28 PM.
sergiu93 is offline   Reply With Quote