View Single Post
Old 25-04-2012, 04:22 PM   #3
awlele
Member
 
Join Date: Apr 2012
awlele is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Luis_Figo View Post
Da, vezi ca in 2025 e ultimul an de cariera, pentru ca jocul e programat ca atunci la un moment dat sa vina extraterestrii si incearca rapeasca jucatorii cu raza aia de lumina cum ai vazut in toate filmele si desenele, iar tu trebuie sa driblezi raza, sa nu iti nimereasca jucatorul, trebuie sa rezisti pana ajung niste MIG-uri care bombardeaza nava lor spatiala si aia fost. Daca reusesti, termini jocul, daca nu, iti da GAME OVER !
Sincer, mi se pare destul de aiurea intrebarea ta, ce ai vrea sa se mai intample ? Se intampla in fiecare an aceeasi chestie, cum e si in fotbalul din realitate. Jucatori noi apar mereu, ca cei de genu` pe care ii promovezi tu de la Youth Team, iar echipele joaca meciuri, castiga campionate si cupe !
Frate lasa caterinca. Daca nu m-ai inteles atunci de ce raspunzi tu aiurea... Una din problemele mele este ca imbatranesc jucatorii de valoare de peste 85 si nu mai apar deloc jucatori noi, nu ai ce sa mai cumperi iar jucatorii de la youth team sunt foarte slabi ... Ideea e ca nu ai ce sa mai faci cu banii, am peste 500 mil euro. In realitate nu ai ce sa mai faci cu banii? Ar vrea sa aibe Real Madrid ( in cazul meu ) 500 mil de euro si sa nu aiba pe ce jucatori sa ii dea.

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:20 PM ----------

Iar intrebarea mea a fost pentru ca la PES ( daca imi aduc aminte bine ) apareau din nou la juniori fotbalistii vechi. Este prima data de cand joc fifa cand am mers asa departe cu o cariera si de aceea am intrebat
awlele is offline   Reply With Quote