Thread: Scurt-metraje
View Single Post
Old 06-12-2007, 08:42 PM   #11
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

1. Va votez filmuletul ca esti de pe forum ca daca venea un necunoscut si imi zicea sa votez, ii ziceam pas
2.Adevarul e ca filmul arata ideea generala...dar mai aveti mult mult mult de munca la partea de actorie.
3.Mi se pare aberant ce fac toti mucosii care se imbata pana vomita doar ca sa fie cuul. Bine frate, nu cunosti pe nimeni la o petrecere, te apuci sa bei dar pana la o anumita limita
4. Nu mi se pare nimic rau in a bea atata timp cat stii ce bei (ce combinatii de bauturi sunt rele si care sunt bune) si cat bei.
5. Ideea campaniei e buna dar campania in sine e praf. Daca pe mine nu ma convinge deloc ce sanse sunt sa ii convinga pe aia inconstienti care recurg la astfel de metode sa fie in centrul atentiei.

P.S. Mai bine s-ar face o campanie impotriva manelelor
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote