View Single Post
Old 15-01-2012, 09:01 AM   #259
cepy
Member
 
Join Date: May 2010
cepy is on a distinguished road
Default

sa-mi spun si eu parerile despre manager 2012 dupa ce am terminat un sezon.un lucru care vad ca nu l-au indreptat,la fel era si la manager 2010,sunt tragerile la sortii in cupele europene care sunt prestabillite.poti sa joci un meci de calificare de 10 ori,ca vei pica cu aceeasi echipa in turul urmator,asta ma refer la meciurile din preliminarile europa league si uefa.al doilea lucru pe care nu prea l-au indreptat este apararea.vine un atacant singur cu mingea la picior,il ataca un singur fundas cu toate ca sunt vreo 3 in preajma lui si daca trece de acel fundas ceilalti doi il admira si nu-l ataca si-l lasa sa suteze.ma dispera faza asta,poti sa-i dai marking target ca tot imi da atacantul respectiv vreo 2 goluri sau 3.de exemplu ii dau lui gaman target marking la lemnaru,si tot imi da in tur 3 goluri,in retur doar doua.arbitrii ma mai enerveaza,rar elimina de la echipa adversa si-i lasa sa faulteze,pe cand mie la orice fault aproape imi da galben sau rosu.sau un jucator dupa ce ia galben ii dau la tackling carefull si tot se duce ca prostu sa faulteze si ia rosu.plus nu mai stiu ce sa ma fac cu fundasii ca faulteaza in careu in prostie,si numai in marginea careului la faze care nu sunt atat de periculoase.
cepy is offline   Reply With Quote