Thread: box
View Single Post
Old 10-07-2011, 05:50 PM   #73
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Quote:
Originally Posted by sebseb View Post
M-am uitat si eu la gala ieri si vreau sa spun: bravo Simion, bun meci, sper sa continue sa castige si eu cred ca o sa ajunga intr-o zi campion mondial. Mendy, hmmmm, era atat de clar ca va pierde de cand a coborat din avion. Sa fim seriosi, boxul este o afacere. Nu zic ca nu merita Bute toate felicitarile noastre, dar aia sunt adversari? Really? Really? Sa pierzi in repriza a III-a sau a IV-a... Croseul de stanga cu care la terminat pe parizian la dat in gluma si el o zis ca nu se astepta sa cada dupa acel pumn. Eu zic, desi nu am vazut toate meciurile lui, ca Doroftei a fost un mare, mare campion. Bute este (doar) un campion. Sper sa imi schimbe aceasta parere cand va lupta pentru unificare, daca o va face.
Nu uita ca si Doroftei a pierdut in runda a doua cu Gatti, daca imi aduc eu bine aminte.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote