Thread: RLSP 2010 v2
View Single Post
Old 20-06-2010, 11:51 PM   #612
Nesta
La tăți ni-i greu
 
Nesta's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Drobeta-Turnu-Severin
Nesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by roach View Post
salutare tuturor am si eu niste nelamuriri:1.De ce nu vreti sa facetiun mic update macar cu transferurile din vara asta din liga 1 va rog eu mult
2.ati uitat sa faceti un jucator la echipa cf braila si cred ca ati gresit si un nume tot la aceasta echipa
3.nu va fi un comentariu in limba romana?
4.daca va aduc informatii si poze cu stadion,jucatori,echipamente etc la o echipa o puteti crea(va rog mult sa imi raspundeti)multumesc.
La aceste intrebari pot sa iti raspund si eu.

1. Inca nu s-a terminat perioada de transferuri.Si nu prea are sens din moment ce in toamna apare Fifa 11.
2. 1-2 jucatori din 1500+ e foarte greu sa faci totul corect mai ales cand nu ai date exacte.
3. S-a mai discutat este aproape imposibil la momentul actual.
4. Pentru informatii,poze etc poti trimite mail la rlsp@fifaromania.net si daca o sa aiba tot ce le tebuie baietii cred ca o sa includa echipa in patch-ul pentru Fifa 11.
Nesta is offline   Reply With Quote