Thread: Fifa 12
View Single Post
Old 16-04-2011, 03:33 PM   #30
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Eu cred ca nici n-ar fi rau sa primim o copie a Fifa 11 de pe console, decat o copie a Fifa 11 de pe PC ( adica 0 imbunatatiri, cum ne-a obisnuit EA in anii pari ). Apropo, poate unii ati observat, dar in anii impari EA fac progrese si modificari mult mai mari asupra jocului Fifa decat in anii pari. De exemplu, fifa 07, 09 si 11 ( chiar si in 03 si 05, dar nu vreau sa exagerez) au venit cu modificari destul de clare la gameplay si chiar si la grafica fata de versiunile anterioare, pe cand 06, 08 si 10 au fost doar niste copii putin retusate ale jocurilor lansate cu un an inainte. Sper sa ma insel, dar am o presimtire ca la fel va fi si Fifa 12.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote