View Single Post
Old 13-07-2010, 07:18 AM   #10
SIMON SS
Banned
 
Join Date: Jul 2010
SIMON SS is on a distinguished road
Default

R.LUucescu:multumesc pentru urari
p.s sa dau o tura pe acolo

---------- Post added at 07:35 AM ---------- Previous post was at 06:36 AM ----------


Reporter: D-le Lucescu ,veti ramane tot la Cetatea si in acest an?
R.Lucescu: Da ,dupa ce am avut cateva discutii cu conducerea am ajuns la o intelegere ....
Reporter:Ce fel de intelegere?
R.Lucescu: Raman daca imi pun la dispozitie un buget minim de 20 de milioane de euro...
Reporter: Dar nu este o suma foarte mare in comparatie cu cei 800.000 de euro de anul trecut?!
R.Lucescu: Performanta cere sacrificii
in plus avem nevoie urgenta de inca un atacant de valoare si 2 mijlocasi
a declarat R.Lucescu pentru GspTV
http://img149.imageshack.us/img149/621/bugeturias.jpg

---------- Post added at 07:40 AM ---------- Previous post was at 07:35 AM ----------



---------- Post added at 07:42 AM ---------- Previous post was at 07:40 AM ----------

R.Lucescu:suntem in negocieri cu 2 atacanti de mare clasa dar si cu un mijlocas ofensiv

---------- Post added at 07:54 AM ---------- Previous post was at 07:42 AM ----------

Cetatea bate tot in amicale dupa 3-0 cu U Cluj baietii lui lucescu inving si pe Timisoara cu 1-0http://img822.imageshack.us/img822/2765/snap8.jpg

---------- Post added at 07:54 AM ---------- Previous post was at 07:54 AM ----------



---------- Post added at 07:59 AM ---------- Previous post was at 07:54 AM ----------

Cetatea suceava face transferuri Bomba!!!...
R.Lucescu se misca rapid
Cetatea il achizitioneaza pe Bojan de la Barcelona contra sumei uluitoare de 17,8milioane de euro Razvan ia luat si pe Bojinov si Micoud dar gratis .
Toti cei trei jucatori vor avea un salariu estimat la 100.000 fiecare

---------- Post added at 08:10 AM ---------- Previous post was at 07:59 AM ----------

Sesiunea de transferuri se incheie iar Cetatea uimeste din nou cu transferurile facute....
Debutul Cetatii in liga I este unul de senzatie zdrobind otelul cu scorul de 3-1


R.Lucescu:''Cand am spus ca vreau sa duc echipa in Europa League am vorbit serios"

Cetatea suceava debuteaza si in cupa romaniei cu o victorie contra Farul Constanta careia ii administreaza o infrangere dureroasa cu 2-0

---------- Post added at 08:14 AM ---------- Previous post was at 08:10 AM ----------

Baietii lui Lucescu JR o tin din victorie in victorie castigand si cu Poli Iasi cu 3-0

Etapa urmatoare Cetatea va intalni Bistrita lui "tata Jean" in deplasare

---------- Post added at 08:18 AM ---------- Previous post was at 08:14 AM ----------

Cetatea scoate doar un egal cu Bistrita dar lucescu nu pare a fi afectat.
R.Lucescu:un egal nu este un lucru rau ...si in plus ne mentinem in primele 5 lucru imbucurator

Last edited by SIMON SS; 13-07-2010 at 07:01 AM. Reason: mistake
SIMON SS is offline   Reply With Quote