Thread: Fifa 09
View Single Post
Old 09-10-2012, 04:45 AM   #1685
Bogdan_RBF
Member
 
Bogdan_RBF's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Bistrita
Bogdan_RBF will become famous soon enough
Default

Am decis sa "ingrop" definitiv FIFA09, dupa mai bine de 4 ani de munca, iar care putea fi cel mai frumos cadou decat acela de a salva statistica profilului, astfel ca mai jos aveti "rodul" acestei munci asidue Nu stiu daca inseamna mult ptr. voi, dar pe mine ma incearca un sentiment de satisfactie cand vad cifrele astea (de mentionat ca durata majoritatii meciurilor a fost de 4 min, doar cele din challange/scenario erau de 6min, daca mai retin bine). Totusi, singurul regret e ca nu am reusit (conform statisticii) sa joc pe toate cele 52 de stadioane, desi sunt convins ca le-am "calcat" pe toate sub crampoane la un moment dat, dar asta e, statistica e statistica. Chiar as fi curios sa vad si alte profile postate pe aici, vorba aia, e munca omului si trebuie respectata!





(am tot cautat topic-uri unde as fi putut posta aceste date, dar din pacate nu am gasit nimic...daca exista, rog un moderator sa mute postarea acolo...multumesc)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Bogdan_RBF; 09-10-2012 at 05:00 AM. Reason: editare
Bogdan_RBF is offline   Reply With Quote