View Single Post
Old 31-01-2009, 11:04 AM   #10
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by papimig View Post
Acum ca tot am invatat sa fac TGA-uri, am facut un "patch" cu poze ale antrenorilor si patronilor din Liga I si nu numai. Sper sa va placa, e prima data cand fac editare foto. Pozele trebuiesc redenumite dupa cum a zis astristul.
Daca am uitat sa fac pe unii dintre ei, anuntati-ma!!

Patch-ul il puteti downloadada de aici
Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Pozele nu sunt rele dar ....
Nu ai denumit pozele cum trebuie.
De exemplu, doar pozele lui:
-ionut badea (prima poza, nu a 2-a), nicolae badea, george copos, marius lacatus si mircea rednic ... sunt denumite corect.
Restul nu or sa fie vazute in joc NICIODATA, atata timp cat au denumiri de genul "bosanceanu", "ION_MARIN_VC_2", "bogdan ionescu maseur dinamo" etc.

In tutorial ti-am dat "mura in gura" totul, chiar si denumirea pe care trebuie sa o aibe o poza. Citeste mai atent, nu doar "printre randuri"!
stiu cum trebuiesc redenumite, de aceea pozele cu rednic, lacatus badea sunt corecte, dar era deja tarziu si am zis ca nu mai stau sa le si redenumesc ca pierd timp. Si in plus nu stiu daca erau prea multi care sa recunoasca staful lui Dinamo si sa stie si cu ce se ocupa aceea, asa ca ii creeaza(ca sa stie cu ce se ocupa) si dupa aceea ii redenumeste.

Stie cineva cum il cheama pe antrenorul GL Buzau si de unde pot lua o poza cu el???
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote