Thread: Rlsp 2010 v1
View Single Post
Old 10-10-2009, 11:55 AM   #235
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by FredyRonaldo View Post
Pai daca tu habar nai inseamna ca asa e !!!

Alta observatie : in celelalte campionate in manager mode ordinea meciurilor e la fel ca in realitate !!!

Spadacio 980 de mii !!!!!!!! Nicu Epaminonda(care nici macar nu e titular !!) 3 mil !!! BATAIE DE JOC MAI MARE CA ASTA NU SE PUTEA !!!!!!!
Deci voi deja aveti ceva cu Rapid , nu ia-ti bagat al 3 echipament , ia-ti pus o singura fata de jucator si aia lu Joao Paolo Pinto care nici macar nu e titular, Spadacio 70 cand el trebuie sa aiba cel putin 75. Mai bine nu il scoteati acum si mai asteptam 3-4 luni sa fie calumea, da oricum si cand o sa apara varianta mai buna tot in bataie de joc o sa fie !!!!
Cred ca doar 3 campionate au ordinea corecta a meciurilor. Sistemul respectiv facut manual ar fi putut produce unele erori in cariera si am decis sa nu riscam.

Cat despre Rapid, in RLSP 2010 au 3-4 jucatori tineri de perspectiva in patch, jucatori ce pot face diferenta pe parcursul unei cariere.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote