View Single Post
Old 07-10-2012, 10:53 AM   #1
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Wink Topicul oficial de prezentari si grafica


Acesta este topicul oficial pentru toate ,,graficele,, ! Chiar daca este un request sau aratati opera voastra de arta,sau intrebati de un template sau de un tutorial,veti gasi aici!

REQUESTURI

Daca nu reusesti sa faci grafice frumoase pentru cariera ta,sau vrei ceva facut aproape profesionist de cei ce se pricep,doar spune requestul aici.Folositi doar ,,formularul,, acesta si foarte probabil vei primi grafica pe care o vrei:

Formular-exemplu

Tipul de grafica-prezentare de tip site
Ce sa contina-o bara frumoasa sus cu logo si toate cele ca la site-ul oficial plus spatii de stiri
Efect-nici unul

RESURSELE

In acest an ma voi stradui sa gasesc si sa postez cat mai multe resurse/templateuri pentru graficele voastre!

ARATA-NE GRAFICELE TALE

Aici poti sa arati lucrarile tale!Indiferent daca este ceva simplu sau este un intreg portofoliu,atata timp cat are legatura cu fotbalul/MM esti binevenit!

IMBUNATATIRI

Daca ai o grafica neterminata,neimbunatatita sau pur si simplu nu iti place cum a iesit,poti intreba aici de moduri de imbunatatire.Sunt sigur ca mai multi useri,precum si eu,te vom ajuta.Nu fii trist daca graficele tale nu ies frumoase,suntem aici sa te ajutam.

Acum ca am spus totul,puteti sa postati grafice ! :P






**Nota-Grafice-prezentari de oricare tip
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by matiluchi; 07-10-2012 at 10:55 AM.
matiluchi is offline