View Single Post
Old 24-07-2011, 11:11 PM   #10
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Vreau sa va arat un clasament cat mai exact si asta voi putea face inaintea meciului de cupa pentru ca acum celelalte echipe au mai multe meciuri decat mine, eu mai putine si vreau un clasament cu un numar egal de meciuri. Cred ca maine o sa pot face asta. Acum ma uit la finala Copa America.
Si mie imi pare rau ca nu am putut profita de eliminarea lui Keita si sa inving Barcelona pentru ca mai aveam la dispozitie 30 de minute FIFA, dar s-au aparat excelent. La mine e 4 minute repriza. Daca ar fi fost 6 poate as fi avut mai mult timp la dispozitie sa-mi creez ocazii clare. Cu Malaga nu am nici o scuza. Am ratat prea mult. si am fost neglijent in defensiva la golul primit ca dupa aceea am avut mai mare grija. Totusi dupa sfarsitul etapei a 5-a am urcat pe locul 2 cu 11 puncte la 2 puncte de liderul Real Madrid.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote