View Single Post
Old 20-05-2011, 08:32 AM   #14
Alexis1991
Member
 
Join Date: Jan 2011
Alexis1991 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by RabeSandraTan@ View Post
continuare

Liverpool:

Danny Pacheco: unul dintre cei mai buni jucatori de la ultimul campionat european de tineret castigat de Spania, e cotat de 2 ori mai slab decat un tanar englez (Shelvey) venit de la Charlton si care nu a demonstrat nimic la acelasi campionat european cu nationala Angliei.
Imi cer scuze ca postul meu vine dupa atata timp...

Intamplarea face ca eu urmaresc meciurile celor de la Liverpool (Reserve Team) si Norwich e echipa mea preferata dupa Newcastle.

Danny Pacheco este un jucat ok(este talentat si are multe calitati).In 3 meciuri la Norwich a inscris de 2 ori.

Shelvey pe de alta parte este Stevie2.In el sta absolut toate meciurile (Reserve Team) . Iar in prima echipa nu s-a facut niciodata de ras.
Nu am jucat Fifa Manager 11 (si nu stiu la cat este cotat) dar este de 2 ori mai bun decat Pacheco(cel putin in momentul de fata).

Asta e parerea mea.Toate afirmatiile au la baza meciurile vazute de mine in acest an+(anul trecut Retur).

Cu celelalte posturi ai dreptate.

P.S. - (D.Duff Era tehnic si dribla prin 2006).
P.S. 2 - Daca nu te superi , imi spui te rog la cat este cotat Keith Treacy (Preston) si Radoslaw Majewski (Nott' Forest). Mersi.
Alexis1991 is offline   Reply With Quote