View Single Post
Old 15-01-2007, 02:47 PM   #25
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

s-a mai spus si pe alte site-uri .. UEFA Champions League 2006-2007 va avea acelasi motor grafic ca si FIFA 07.Asa ca nu va faceti iluzii multe.Va aduceti aminte cum a fost UEFA Champions League 2004-2005 in comparatie cu FIFA 2005 ?? Asa o sa fie si asta in comparatie cu FIFA 07 doar cu cateva chestii (putine) adaugate la gameplay si probabil si cu alte misiuni la cariera care mie personal mi-au placut la jocul precedent.In legatura cu Steaua nu imi fac prea multe sperante DACA va fi in joc. Si mns are dreptate - > chestia este : "problema este nu daca o sa fie Steaua ci cum va fi Steaua??" Jucatori care nu seamana, overalluri foarte varza (va plangeati la RLSP de overallurile mici dar aici cred sincer ca vor fi mult sub cele introduse de FIFARO la RLSP 07.).
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote