View Single Post
Old 20-05-2014, 04:18 PM   #25
Adrian7
Member
 
Adrian7's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Adrian7 will become famous soon enoughAdrian7 will become famous soon enough
Default

[IMG]
Heracles inca e lider!

Etapa 9 Eredivisie : Heracles 2-1 Willem 2
Etapa 10 Eredivisie : Heracles 1-1 Breda
Cupa Olandei : PSV 2-3 Heracles
Etapa 11 Eredivisie : Heracles 0-1 AZ
Etapa 12 Eredivisie : Twente 0-1 Heracles

Heracles conduce campionatul cu 29 de puncte , urmata de AZ cu 27.
Adrian : Sunt trist , nu am mai reusit sa marchez , dar sunt fericit ca echipa mea castiga aproape toate meciurile. Din pacate voi fii rezerva etapa viitoare..


---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------


Adrian revine cu gol ! Urmeaza plecarea lui?


Etapa 13 Eredivisie : Vitesse 1-2 Heracles
Adrian a intrat la pauza , cand scorul era egal si a reusit sa marcheze si sa aduca 3 puncte pentru Heracles.

Etapa 14 Eredivisie : Utrecht 0-2 Heracles
Adrian a reusit o pasa de gol si echipa lui s-a impus fara probleme.

Etapa 15 Eredivisie : Heracles 3-0 Waalwijk
Meci in care Heracles a dominat de la un capat la altul , Adrian a fost titular.

Etapa 16 Eredivisie : Heracles 2-0 Roda
Alt meci in care pustiul minune , Adrian , reuseste sa inscrie.

Pustiul minune de la Heracles , Adrian , e dorit in Germania de Augsburg. Heracles conduce campionatul cu 41 de puncte , urmata de PSV cu 37.

Adrian : Nu stiu ce se va intampla in urmatoarele zile , ori joc in continuare pentru Heracles ori plec la Augsburg
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Adrian7; 21-05-2014 at 02:59 PM.
Adrian7 is offline   Reply With Quote