View Single Post
Old 17-06-2014, 12:35 AM   #13
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Fifa 2008, 2009 si 2010 le-am jucat cu patchurile voastre..Dupa n-am mai tinut pasul cu fifa desi mai intrat uneori pe forum..
FifaNextLevel este mentionat in articol, ar fi frumos daca cumva ati reusi sa salvati forumul si patchurile voastre prin el, eu , din motive pe care nu le voi mentiona pe forum, va sunt foarte recunoscator pentru patchurile voastre si nu voi avea cuvinte suficiente care sa poata arata multumirea mea.
Rugamintea tuturor ar fi , poate, sa incercati cumva sa salvati ceea ce este de salvat.. Daca-i nevoie de o alta echipa care sa scrie stiri sunt sigur ca se poate gasi dar..pe de alta parte ma gandesc ca daca considerati potrivit ati fi facut si asta.
Multumiri celor care-au muncit si-au editat cele mai reusite patchuri romanesti pe care eu le-am utilizat.
Ca o mentiune..as adauga ca inca ma joc fifa 2009, ocazional, cu echipa mea preferata din RLSP.
Voi incerca sa tin patchurile online pe-un site vechi de fifa pe wordpress pe care scriam..
Mult succes in continuare si sper sa salvati cumva forumul..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristishady is offline   Reply With Quote