View Single Post
Old 28-04-2010, 05:06 PM   #3
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

Anglia cred ca va castiga mondialul...au o echipa de 5 stele englezii Terry,Ferdinand,A.Cole,Gerrard,Lampard,J.Cole,Walc ott,Rooney,daca e sa ii iei dupa nume au cea mai completa echipa si cel mai bun antrenor de la mondial Fabio Capello...Argentina cred ca va fi deziluzia,nu au antrenor Maradona nu are nici o treaba cu tactica,s-a vazut si in grupele de calificare Argentina a fost aproape sa nu prinda mondialul plus ca Messi nu a impresionat niciodata la nationala

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Un CM fara Romania parca nu e acelasi lucru. Nu spun ca am fi merita sa ne calificam, ci doar ca imi lipseste Romania de la un CM, ultimul fiind in 1998. Totusi, un lucru insa il afirm cu tarie, acest CM nu va fi castigat de catre o tara din Europa 100%! Asa a fost mereu si eu asa simt si acum!
adica asa a fost mereu?ce vrei sa zici ca nici o echipa din Europa nu a luat CM?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Stegaru; 28-04-2010 at 05:09 PM.
Stegaru is offline   Reply With Quote