View Single Post
Old 10-09-2009, 09:42 PM   #341
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Am observat si eu un bug: dupa ce s-a terminat meciul, mingea s-a oprit undeva langa arbitru iar acesta s-a dus la ea si a inceput sa danseze pe langa ea practic . Nu stiu cum sa explic, era ca un robotel cu baterii, sa invartea foarte repede in jurul mingii. Destul de ciudat, dar era de asteptat din moment ce e doar demo.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote