View Single Post
Old 04-05-2004, 11:25 PM   #4
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Interesul meu este ca Universitatea sa ramana singura echipa pura , cinstita, curata ca lacrima in momentul de fatza. Daca vom ajunge in uefa print-un blat , voi tine cu echipa cu care vom juca, am mai facut-o odata la meciul 'Universitatea" - Fc National , si o voi face inca odata daca nu ajungem in uefa pe cinstite. In uefa merita sa mearga cine e cel mai bun, fie ca e Universitatea , fie ca e Petrolul Berca, echipa momentului merita sa mearga. Nu vad de ce nu ar merge Otelul daca ei joaca bine si pot sa ajunga cat mai departe.

Astept cu nerabdare meciul din etapa 29, si sper ca staicu sa-si bage mintile-n cap si sa joace corect meciul . Daca il vom pierde intentionat , ne vom pierde din inocenta, ne vom pierde corectitidinea si nu vom mai fii Universitatea , echipa care s-a luptat dintotdeauna cu bestia numita coruptie. Vom arata ca o echipa din bucuresti. La Universitatea sa facut performanta in mod corect, fara arbitri , liga sau comunisti. Decat sa intram in jocurile de culise mai bine am rata uefa. Oricum noi nu ne multumim cu uefa , vrem sa jucam in CC , lucru pe care il vom putea realiza la vara.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote