View Single Post
Old 22-04-2012, 09:57 PM   #17
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Eh, frumoasa tactica ... eu chiar m-am uitat pe PcGarage sa vad ce ti s-ar potrivi, si iti scriam 2-3 posibilitati daca ai fi zis la ce ai nevoie de el. Daca e luat deja, foarte bine.

De pacalit nu aveai cum sa te pacalesti, decat daca vedeai acelasi model in alta parte, mai ieftin. Altfel, atat ai platit => atat ai primit. Si eu as fi mers pe Asus sau Dell ( da, Dell a crescut mult in ultima vreme, si majoritatea prietenilor care au laptop, au Dell ) , procesorul eventual i5 ( chiar si dual, quad era scump ), si placa video putea fi putin mai buna, vorba lui Stephen, nu stiu cat timp va face fata in jocuri. Momentan e ok, si pentru 2000 de lei cat ai dat pe el, cred ca ai facut o afacere buna. Sa-l folosesti sanatos !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote