View Single Post
Old 28-12-2007, 02:30 PM   #9
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by margarit View Post
da frate beta beta beta beta.....incepe 2000 de cariere si antreneaza 1000 de echipe.ce dracu mai scot beta ca sa ma faca pe mn sa incept 1000 de cariere?nu inteleg ....cum zice rednic "fac pe beta voastra ce fac cainii pe garduri"
Bine mai margarit, dar tu crezi ca un patch se face asa de simplu, batand din palme?? Nu e usor. Intai trebuie sa apara jocul, sa "culegi" tot felul de informatii despre un club, dupa aia treci la urmatorul club si tot asa. De exemplu eu am stat 1 saptamana intreaga sa "culeg" informatii despre Concordia Chiajna, imagineaza-ti cat am stat pentru Steaua!

Ai si tu rabdare cum am si eu, joaca alt joc pana apare Megapatchul sau patchul care il vrei tu neaparat. Nu te mai gandi cand o sa apara si asa o sa dispara si starea de frustrare pe care o ai acu!

@ InSaNe:
Patchul tau arata destul de bine, dar are si niste neajunsuri dupa parerea mea:
Numele celor 2 ligi sunt: Liga I, Liga a II-a Seria 1 si Liga a II-a Seria 2
Numele cluburilor n-ar trebui sa contina F.C./C.F./ FC/ CF, ci doar
Dacia Mioveni, Steaua Bucuresti, Muresul Deva etc.

Cat despre numele echipelor din patchul tau.... ar fi mult de comentat si n-am timp de asa ceva. In schimb iti recomand patchul lui Iarca Romica ca sa te edifici cat de cat!

Sarbatori fericite tuturor!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote