View Single Post
Old 09-06-2010, 05:15 PM   #1
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default PESEdit.com 2010 World Cup Patch

PESEdit.com 2010 World Cup Patch



Campionatul Mondial de Fotbal 2010 începe în câteva zile, iar echipa PESEdit pregăteşte un cadou pentru toţi fanii PES. Data la care patch-ul va fi lansat este estimată ca fiind 10 Iunie 2010, adică chiar maine.

"Ne-am întrebat cum am putea îmbunătăţii patch-ul PESEdit şi am ajuns la conluzia că numai o schimbare totală ar putea aduce un plus de prospeţime şi ar face acest patch unul dintre cele mai bune lansate până acum. Am încercat sa reproducem atmosfera fabuloasă de la Cupa Mondială ajustând fiecare detaliu (feţele jucatorilor, meniul, muzica, stadioanele). Cu toate ca patch-ul este axat pe Cupa Mondială, celelalte moduri din joc vor fi in continuare disponibile (inclusiv modul Online)." a declarat Pat (echipa PESEdit)

Patch-ul include un meniu nou, muzică nouă, tabela de scor oficială si steaguri pentru toate echipele calificate.

Lista facilităţilor:
  • Foloseşte Konami DLC 1.07, incluzând şi echipamente şi feţe
  • Toate roster-ele corecte şi complete (incluzând şi schimbari recente, ca de ex. Nani înlocuit de Amorim)
  • Meniu in "ritmul" Cupei Mondiale
  • Stadioane (Cape Town, Durban, Johannesburg, Nelspruit etc)
  • Grupele oficiale World Cup
  • Ghete de fotbal noi (Adidas Predator X Black/Sun, Adidas adiPure III Black/Sun, adidas adiZero all colors, Puma v1.10 Tricks, Puma PowerCat 1.10 Tricks, Lotto Zhero Gravity Ultra White/Navy, Nike Elite Range)
  • Echipamente corecte pentru toate echipele
  • Feţe reale pentru majoritatea jucatorilor
  • şi multe altele...



mai multe imagini... aici

DOWNLOAD

Last edited by Caly; 11-06-2010 at 08:12 PM.
Caly is offline   Reply With Quote