View Single Post
Old 03-12-2009, 11:14 PM   #29
Puiutu_adi
Member
 
Join Date: Mar 2008
Puiutu_adi is on a distinguished road
Default

) asta chiar ii tare:P...frumos...
Vad ca toata lumea a inceput cate o cariera:P...nu va pun poze pentru ca 1 la mana nu am paint)....si 2 la mana decat sa tot pun atatea poze care eu cred ca,chiar nu isi au rostul,mai bine va zik asa in mare.
Am inceput o cariera de la 0...adik faza aia sa iti alegi dintre echipele care te oferteaza,am ales 10 tari si culmea,desi nu prea vroiam sa merg asa de la inceput m-au ofertat doar echipe din argentina si brazilia...am ales Rosario din arg.
Sun in al 3-lea sezon: in primul sezon am reusit sa ma calific in Copa Libertadores de pe locul 6...In al 2-lea sezon am castigat copa libertadores din noroc si in campionat am ramas tot pe locul 6)...si azi am intrat in sezonul 3 dar nu am facut nimic, doar niste transferuri...nu am inceput campionatul.
Ce imi place foarte mult aici este ca mai toate echipele joaca cu 3 fundasi ceea ce mie imi convine pentru ca joc mult pe flancuri.Dar nu am avut vreun meci sa le dau mai mult de 4 goluri.
echipa mea este cam asa...nu va zik jucatorii pentru ca sunt slabuti dar asa pozitiile poate pe cineva intereseaza
Clasicul 4-4-2 dar cu ceva schimbari

----------GK----------
RB----CD------CD----LB
----------CM----------
RM--------AM--------LB
-------ST------ST----
dar cand conduc la 2 goluri sau in ultimele 10-15 minute scot un atacant si introduc inca un CM.Sunt un adept al rotatiei jucatorilor si totodata a jucatorilor tineri.Si destul de important cred eu...am ajuns la nivel 5 ca antrenor)
Dar cred ca acesta va fii ultimul meu sezon la Rosario...as vrea sa merg in lume...dece nu in Romania...Sa aveti o zii buna

Last edited by Puiutu_adi; 04-12-2009 at 02:28 PM.
Puiutu_adi is offline   Reply With Quote