Thread: FIFA World
View Single Post
Old 12-09-2013, 11:49 AM   #1
iulian93
Member
 
iulian93's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Slobozia, Ialomita
iulian93 will become famous soon enoughiulian93 will become famous soon enough
Send a message via ICQ to iulian93 Send a message via AIM to iulian93 Send a message via Yahoo to iulian93 Send a message via Skype™ to iulian93
Thumbs up FIFA World PC

FIFA World este genul de joc Ultimate Team.
Il poti juca din Tastatura si Mouse.
El activeaza doar in Brazilia si Rusia dar eu fiind BetaTester la o companie "xyz" beneficiez de niste chestii. Va dati singuri seama. Chestia este ca daca ai ce iti trebuie merge si in tara ta nu e musai sa fii din Rusia sau din Brazilia. Cu toate astea daca va intereseaza limba Engleza in joc nu se poate momentan si nici nu cred ca o sa se poata pentru ca este destinat numai celor din Rusia si Brazilia. Iar meniul la inceput este in limba Braziliana. Oricum merita avand in vedere ca nu oricine are acest joc, mai ales cei din RO.

* Diseara dupa ora 17:00 am sa postez niste Key-uri Beta pentru acest joc.

* Rog un Moderator sau Administrator sa imi spuna daca este de acord sa le postez aici sau prin PM.
Eu zic ca ar fi bine prin PM pentru ca daca le postez pe toate o data aici poate 1 nu se stie si ia 2 de o data sau eu stiu.
Astept totusi un raspuns. Multumesc pentru intelegere.

El se activeaza pe acest Site iar apoi se salveaza/downloadeaza si instaleaza pe Origin ca in imaginile de mai jos:

https://www.easportsfifaworld.com/

Oriunde ati cauta si ce ati face nu veti gasi acest joc ca Download sau sa gasiti Key-uri.



__________________

FIFA 13 Origin ID: Roman4Ever
FIFA 14 Origin ID: FIFA14ISHERE
PES 13/COD Ghosts Steam ID: aquan10
BF4/NFSRivals Origin ID: GiulianoAdvisor
GarenaPlus ID: 121066503 sau NickName: Giuliano Fiorino
Cei care vor sa afle date/stiri noi despre FIFA/PES sau aveti nelamuriri in legatura cu unul din aceste jocuri sau de ce nu cu ambele, astept doar un PM !

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by iulian93; 12-09-2013 at 01:52 PM.
iulian93 is offline   Reply With Quote