Thread: UEFA Euro 2012
View Single Post
Old 31-03-2012, 10:46 PM   #13
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

derrick88, nu te supara, dar spui numai prostii, de la "fifa 12 e un esec", pana la "investitia in calculator ma duce la 15-20 de milioane".

In primul rand, faptul ca iti merge la fel pe low si high nu il face un joc prost, eu stiu multe configuratii de calculatoare pe care merge foarte bine, nu iti trebuie neaparat quad-core de 3 ghz sau nu stiu cati GB de RAM. Iar jocul in sine e foarte bun si chiar se apropie de realitate mai mult decat orice alt joc de fotbal ce a existat pana acum pe piata.

In al doilea rand, iti dau un exemplu de PC pe care ti-ar merge perfect Fifa 12, si mai mult ca sigur Fifa 13 si 14, dar nu vreau sa exagerez : AMD FX-4100 3.6GHz + ASRock 870 Extreme3 R2.0 + Kingston HyperX Blu 4 GB DDR3 1600MHz = 500 + 320 + 130 = 950 lei. Placa video ai, daca ai o carcasa cu racire decenta, un HDD nu foarte primitiv, si o sursa care sa duca sistemul ( sigur o ai, la acel E7400, va fi suficient de buna ), cu ce ti-am zis mai sus o duci bine cativa ani ca gamer. Sa nu mai vorbim de nenumaratele avantaje pe care le are un sistem ca acesta, fata de un PS3.

Data viitoare hai si cu niste argumente cand sustii ceva, nu arunca doar din burta.

Cat despre jocul in sine , sper sa fie mici imbunatatiri fata de 12, cu toate ca e foarte realist, are multe bug-uri , mai ales la grafica. Mari diferente n-o sa fie, doar ii stim bine pe cei de la EA, ne surprind placut o data la 5-6 ani, deja si-au consumat surprizele pana prin 2015 .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Razor; 31-03-2012 at 10:50 PM.
Razor is offline   Reply With Quote