View Single Post
Old 16-03-2009, 09:20 AM   #2
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Frumoasa initiativa, dar patch-ul tau pare FOARTE nerealistic.
In primul rand de ce 1-2-5 si nu 1-2-6. Iar daca nu te pricepi la scripturi puteai foarte simplu sa faci 1-2-4 ca este in editor!
In al 2-lea rand, ma bucur ca tii cu o echipa mica gen UMT si ai bagat-o in joc (si eu as fi facut la fel cu Astra daca nu mai exista ), dar ar trebui s-o bagi in Liga a III-a, nu in prima liga. De asemenea, echipamentul lui UMT are stema federatiei croate de fotbal!
In al 3-lea rand, Craiova are jucatori generati de joc! Nu cunosc niciun Bazaev la U. Craiova!
Sper sa tii cont de ce ti-am scris eu aici si sa "repari" lucrurile astea. In rest iti urez succes in munca pentru patch-ul tau!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote