Thread: Cep 2010
View Single Post
Old 18-07-2010, 07:54 PM   #64
Castana17Ucigasha
Member
 
Castana17Ucigasha's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Suceava
Castana17Ucigasha is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by AdrianC9 View Post
Maaaai! Eu sunt cam suparat pe acest ...CEP 2010!
De ce?
Pai, l-am incercat, am incercat sa probez un manager mode cu Steaua Buc.
Si ce s-a intamplat?
Am putut crea modul, daaar cand joc si eu un meci friendly, primul meci, dau de un bug...mare: Jelev, Tanase si Plesan nu au cap la animation, la reluari, dar in timpul meciul cand joci pe camera Tele au cap.
Dar nu numai la Steaua este problema, am mers mai departe si in meciul cu Dinamo, si Dinamo aveau cativa jucatori fara cap(head), chiar si Astra Ploiesti
Si o alta probleme mai s-au incurcat fetele jucatorilor la unii jucatori!
Am observat ca exista probleme DOAR LA PATCHURI CONVERTITE DIN .EXE in CMS compliant(cmp), si au scapat anumite files din conversia .fsh in cmp..., adica nu s-a putut converti tot din fisierele .exeului .fsh-urile!
Eu sunt cam in cearta, disputa cu Regurlacat!
Am incercat sa adaug fete la jucatorii cu capul lipsa de la alti jucatori cu ajutorul CM 10, nu am stat sa creez pt ca imi ia muult timp! Daaaar la fel face, capul lipsa la acei jucatori.

Dk stie cineva cum se rezolva problema asta, il rog sa spuna!
Eu am dezinstalat Fifa 10, dar voi reia dinj nou treaba, dk exista solutie, sau cine mai are problema asta sa o spuna...

Daca vrei sa joci cu Liga 1 si cu CEP , fa asa. Instalezi RLSP v2 , cu tot cu update si ce mai are. Intri in CM 10 , si faci un patch in format .cmp cu toate fisierele din RLSP , apoi reinstalezi jocul , bagi CEP , intri in CM 10 , stergi Liga 1 , apoi dai load -> import la .cmp pe care l-ai creat. Enjoy!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Castana17Ucigasha is offline   Reply With Quote