View Single Post
Old 14-02-2009, 09:09 AM   #19
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Talking

Quote:
Originally Posted by cotoy8 View Post
Daca Gabi Muresan de la CFR Cluj are 80,atunci Ovidiu Petre de la Steaua cum poate sa aiba 68?Gabi Muresan are meciuri in Liga 1 cate are Petre in Champions League.Ovidiu Petre este un jucator de baza al nationalei,un titular de drept.Cum poate sa fie Muresan mai valoros decat Petre?Cum este posibil ca CFR sa aiba un buget de 30 de milioane de euro si Steaua doar de 18?Steaua participa de 3 ani in Champions League,pt CFR este primul an.Imaginati-va cat a castigat Steaua in 3 ani doar din Champions League.Steaua are cel mai bun sponsor din Romania.Steaua este cea mai valoroasa echipa din Romania,o spune chiar un site celebru,care ne da valoarea jucatorilor si a echipelor.Chiar daca a jucat cel mai frumos fotbal in anul 2008,la valoare CFR nu trebuie sa fie peste Steaua.Statisticile o confirma:cei mai multi jucatori dati echipei nationale,an de an calificari in cupele europene,achizitii pe bani multi(ce-i drept nu prea reusite).
eu sunt de acor cu tine sa sti pentru ca am vazut ca l-au facut pe goian doar de 78 dupa parerea mea goian este de 81-82 fara probleme si ghionea la fel ov.petre de 77-79 acolo in niciun caz de 68 sunt multe de spus in legatura cu patch pentru ca ii destul de slabutz stadionele si kiturile is ff bune e bine ca nare buguri dar lasa de dorit ne asteptam ca acest patch sa fie cu mult peste versiunile trecute speram ca versiunea a -2-a sa fie o versiune completa cu fete etc si cu adboard electronic multum ca totusi ati reusit sa scoateti un patch
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote