View Single Post
Old 08-06-2011, 09:39 PM   #16
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Nu prea iti dau dreptate CasT, intradevar PES pe PC a fost mereu superior lui Fifa, mai ales in 2009 si 2010... insa Fifa 11 sa recunoastem ca a zguduit lumea gamerilor pasionati de fotbal care nu dispun decat de PC. Datorita dezastrelor Fifa 09 si Fifa 10, am devenit un fan PES la randul meu, insa anul acesta m-am intors la origini pentru ca am avut motive evidente : Fifa Next Gen. Cat timp Konami nu face o modificare la fel de mare ca aceea facuta de EA in toamna, parerea mea e ca vor ramane clar in urma.

Theo, bine punctata chestia cu plasele portilor, in sfarsit seamana cu cele reale. Sa speram ca si suturile si traictoriile mingii in general se vor imbunatati, acolo cred ca e primul loc unde e nevoie de o schimbare.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote