View Single Post
Old 09-06-2011, 01:20 PM   #17
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Trebuie sa nu uitam totusi ca FIFA 11 a fost doar o portare a lui FIFA 10 PS3/Xbox360 cu loturi si echipamente updatate. Totusi, ai dreptate, pentru comunitatea de jucatori pe PC a fost ceva fabulos, dupa atatea mizerii aruncate la preturi mult prea mari pentru ceea ce ofereau.

Chiar vorbeam cu cineva zilele astea legat de pretul celor doua jocuri. Mi se pare o hotie sa dai aproape acelasi joc an de an la acelasi pret ridicat. Pentru ca, sa fim seriosi, in ambele tabere (FIFA si PES) schimbarile sunt minore. Cum vine si PES acum: adauga cameramani si deja gata ca-i prea mult. De parca cameramanii aia ar face miscarile jucatorilor mai putin robotice. Ce sa zic? E goana asta dupa profit. Iar vinovati nu sunt ei ca ne dau jocurile la preturi nesimtite, ci noi ca le cumparam (chiar daca nu am mai luat un joc de cativa ani).

P.S. Si da, sunt constient ca nu rezolv nimic zicand asta, dar totusi cred ca mai multi sunt de aceeasi parere.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Caly; 09-06-2011 at 01:22 PM.
Caly is offline   Reply With Quote