Thread: Become a legend
View Single Post
Old 19-11-2009, 05:27 PM   #13
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Exista jucatori romani fictivi datorita prezentei echipei "FC Cerchizmajiu", care este doar temporar nelicentiata, urmand ca in urmatorul joc sa revina o echipa licentiata in locul ei. Oricum eu sunt total impotriva acestor echipe care chiar nu au nici un rost, bine pot fi editate, dar pana sa ajunga a fi editate complet aduc un minus de realism jocului, si aici ma refer la partea manageriala/economica.

Revenind ontopic, sincer nu prea am jucat Bal in pes 2009, iar in 2010 am inceput din start cu master league unde am dat-o in bara si l-am lasat, urmand reincep altadata. Acest fapt m-a facut sa incerc Become a Legend, care e... la fel?! sau mi se pare mie? E ok, nu zic ca nu si pare atragator, coechipierii fiind mult mai inteligenti si mult mai bine organizati. Orium am jucat numai vreo 2 meciuri, deci n-am prea multa experienta, dar pare promitator.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote