View Single Post
Old 14-02-2009, 12:46 AM   #5
:._.:LucyY:._.:
Member
 
:._.:LucyY:._.:'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Valcea
:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all
Default

Pe langa Otelul si Craiova,CFR-ul are un sistem 4-1-2-1-2 parca dar am constatat ca daca prin minutele 65-70 daca este cnondusa cu un singur gol devine mai ofensiva.Am intrat in Team managemant in timpul meciului si vazusem ca schimbase formatia intr-un 4-5-1 sau cam asa dar cu 4 din cei 5 mijlocasi mai ofensivi.E o formatie cu numele Stiinta Bacau parca.Jucatorii CFR-ului merita acele atribute.Dupa parerea mea Pereira e cel mai bun fundas stanga deci clar e perfect 81 sau cat are,iar la G.Muresean nu se pune problema,este printre cei mai buni mijlocasi centrali di Liga lu` Mitica.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:._.:LucyY:._.: is offline   Reply With Quote