Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fotbal extern si discutii generale (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Echipe preferate, echipe urate (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=68)

DarkComy 06-08-2003 06:25 PM

HAHAHAHA ce rau esti Scouville :bere: KEEP IT UP :cooool:

Scouville 06-08-2003 09:28 PM

Faza e ca sunt singurul rapidist de pe site si am zis cam multe si mie ca se lasa cu ''replici'' lungi si discutii ala galerie-jandarmi :(

Andrei 06-08-2003 11:12 PM

Quote:

Apropo inainte de '90 in Champions League jucau numai campioanele tarilor respective asa ca steaua in afara de RCS Anderlecht si FC Barcelona
Scouville, shtii... atzi jucat shi voi cu andrelecht... shi... parca nu atzi cashtihat... sau poate ma inshel io.... de barcelona sa nu mai zic... asha k nu ma mai lua cu texte d-astea... poate era mai ushor... da... echipele alea de mana a doua... eliminasera shi ele la randul lor echipe tari ca sa ajunga in fazele alea... shi inca ceva... daca erau campioanele italiei, spaniei, angliei etc... inseamna ca erau peste celelalte echipe din competitzia interna... asha k ia-o mai ushor... iar despre craioveni... ce sa mai zic.... zicetzi ca istoria voastra este un mit nemuritor... mai de graba un basm nemuritor... sau o gluma proasta... :P :P :P

LiviuRO 07-08-2003 04:29 AM

Frate, cu exceptia lui mns, andrei shi scouville restu' va rog eu, nu mai postati ca o faceti degeaba! Habar nu aveti de fotbal, nu aveti nici o legatura cu el, cu suporterii, tacticile sau transferurile. Profitati ca sunteti multi(4/5) si prosti si va tot dati impresii... Aia fac, aia dreg aia sunt ajutati, aia au facut blaturi... Dar voi ce ati facut nimic? Nimic! Ati jucat o semifinala, atat. Mare realizare!

noapte buna, si nu uitati unde s-a rasturnat caruta cu prosti!

Sirbu Mihail Bogdan 07-08-2003 06:30 AM

ia auziti-l ma pe intelgentu' asta,ce tacti stii ma tu? cred ca ai fost de prea multe ori extrema ascunsa sau fundas pe afara sau atacant sub bara daca ai jucat vreodata fotbal.sau te-ai dus la 7 ani ca toti copii la fotbal si te-au dat aia afara de paralel ce erai,de aia crezi acum ca le stii pe toate.
d_dogg tu nu o sa vezi niciodata ce am vazut eu in materie de fotbal.

tot pentru d_dogg:

noapte buna de la New York catre orasul cu cei mai multi tigani din romania
buCUResti.

ScorpionX 07-08-2003 08:55 AM

Bine Bogdane :). Da parca ziceai ca esti in canada si blue boy in SUA.
Bah uita-te ce replici dau si ei... papagali au vazut ca eu am cerut sa nu-i mai luam in seama si s-a luat si el dupa mine, dreptul la replica sau... glanda

ScorpionX 07-08-2003 08:58 AM

A si inca ceva. Iti multumim Scouville pentru sustinerea impotriva maidanezilor, si felicitari pentru prima repriza cu anderlecht

Scouville 07-08-2003 04:46 PM

Mda eu n-am nimica nici cu echipa dinamo nici cu suporterii dar acolo treb sa intervin ca cearta cearta si concluzia?!!?
Concluzia e urmatoarea:anu asta am reusit macar o repriza sa fim la nivel european peste 2-3 ani poate reusim un meci intreg si ceva la capitolu conditie fizica ca pana la urma si acolo am pierdut mult...
A si apropo pt Andrei:din campionatele spaniei , angliei , italiei ..etc inainte de '90 participa doar O ECHIPA.. la asta m-am referit cand am zis ca a avut un parcurs mai usor steaua in '86 .... oricum nu contesta nimeni performata stelei din '86 si nu numai ca a ajuns in finala in '89 si in semifinale in '88 deci a fost o echipa constanta in toti anii '85-'90.
Daca echipele romanesti ar pastra lotul cam 3-4 ani ar avea experienta jucatorii si ar realiza mai mult in cupele europene nu le-ar mai tremura picioarele cand intra pe teren in repriza a 2-a si conduc cu 2-0 si nu le vine sa creada nici lor ... lipsa de profesionalism si experienta :nashpa: :zzzz:

Sirbu Mihail Bogdan 07-08-2003 09:35 PM

ScorpionX e invers , blue boy e in canada

Andrei 07-08-2003 10:30 PM

Quote:

A si apropo pt Andrei:din campionatele spaniei , angliei , italiei ..etc inainte de '90 participa doar O ECHIPA..
Pai asta am zis shi io in mesajul anterior... erau mai putzine echipe... dar erau "crema". :lol: oricum... credeam ca si tu vrei sa zici ca steaua a castigat cu blaturi liga campionilor... asha cum am mai vazut pe aici :angry:
Shi, tzi-am zis, scouville... chiar imi pare rau de rapid :(


All times are GMT +2. The time now is 03:23 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL