Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 09 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Jucatori de perspectiva, tactici si tot ce tine de gameplay (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=10908)

papimig 30-01-2009 10:37 AM

Quote:

Originally Posted by Astristul (Post 238326)
Poate foloseste vreun patch pentru Brazilia!;)
Eu de exemplu folosesc un patch pentru Brazilia de la www.managerfifa.com am gasit un portar numit Marcelo (ca pseudonym) nascut pe 6-feb-1990 si cred ca asta e. Dar la mine e in prima echipa (nu la tineret) si nu are poza! :rolleyes:

Da, am patch cu Brazilia. Si cred ca am acelasi patch ca tine , dar eu am instalat niste patch-uri cu poze si probabil de-aia am si poza :p

Astristul 30-01-2009 11:22 AM

Ma gandeam eu, dar tot nu inteleg cum de era la tineret ...

papimig 30-01-2009 03:21 PM

Quote:

Originally Posted by Astristul (Post 238340)
Ma gandeam eu, dar tot nu inteleg cum de era la tineret ...

Pai imediat cum am inceput jocul (1 iulie 08) i-am facut oferta. Poate tu l-ai cautat putin mai incolo si deja ii oferisera ei contract de pro.

Astristul 30-01-2009 10:17 PM

Chestia e ca, in editor, in patch-ul facut de ei, jucatorul figureaza in prima echipa. Nu este la tineret, ca dealtfel, niciun jucator nu este la tineret in baza de date facute de ManagerFifa!

Denylson 01-02-2009 08:10 PM

Spuneti-mi si mie ce reprezinta celelalte optiuni de acolo de langa defensive line...closing down,time-wasting,crossing height...Mc

bgd 03-02-2009 12:01 AM

Exista vreo modalitate prin care sa pot convoca un jucator la nationala daca acesta are SI nationalitate romana? Intreb pt ca am scos un jucator f bun de la un youth camp din Cypru si as vrea sa-l bag in nationala Romaniei...iar jucatoru nu a jucat pt Cypru nici un meci inca...

papimig 03-02-2009 10:24 AM

Quote:

Originally Posted by bgd (Post 239371)
Exista vreo modalitate prin care sa pot convoca un jucator la nationala daca acesta are SI nationalitate romana? Intreb pt ca am scos un jucator f bun de la un youth camp din Cypru si as vrea sa-l bag in nationala Romaniei...iar jucatoru nu a jucat pt Cypru nici un meci inca...

nu merge. stiu ca si eu am intrebat asta la FM08 si nu mergea :((, cu toate ca ar fi trebuit sa mearga pentru ca dupa 5 ani primeste automat cetatenie romana (este naturalizat)

andrei4fifa 03-02-2009 10:28 AM

cum se reprofileaza jucatori???????????

papimig 03-02-2009 10:33 AM

Quote:

Originally Posted by andrei4fifa (Post 239430)

Fii mai explicit???
Adica vrei un CD sa il joci RB, sau cum??? Daca asta vrei il pui sa joace pe postul viitor, si in timp o sa creasca in pozitia aia

bgd 03-02-2009 10:34 AM

Quote:

Originally Posted by andrei4fifa (Post 239430)

Ii pui sa joace pe pozitia pe care vrei tu, si dupa cateva meciuri se va familiariza si va ajunge la un level apropiat pozitiei de baza. Conteaza si daca are in caracter flexibility sau inflexibility...

Quote:

Originally Posted by papimig (Post 239428)
nu merge. stiu ca si eu am intrebat asta la FM08 si nu mergea :((, cu toate ca ar fi trebuit sa mearga pentru ca dupa 5 ani primeste automat cetatenie romana (este naturalizat)

Mda...mi se pare aiurea pt ca jucatorul e de la un youth camp care-mi apartine...e platit de mine, antrenat de mine, nu joaca pt cypru...deci ar trebui sa se poata...dar nu. Culmea e ca in realitate se poate....:mad:

All times are GMT +2. The time now is 04:06 AM.