Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa 14 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=146)
-   -   FIFA 14 - Informatii (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=76370)

Stefan_ManUtd 07-10-2013 06:28 PM

Quote:

Originally Posted by Stefan_ManUtd (Post 750244)
Mi s-a intamplat si mie de multe ori sa ma enerveze FIFA 14 la maxim si chiar sa-mi para rau ca l-am luat. Ai unele momente mai bune si unele mai slabe. Nu poti juca mereu foarte bine. Si pe mine m-a enervat de multe ori jocul, dar a 2-a zi, mi-am schimbat parerea. Eu cred ca totul tine de forma de moment. Daca joci 1,2 meciuri mult mai slabe ca de obicei, ia o pauza si apoi ai sa vezi ca ai sa fii mai bun.

Chiar azi mi s-a intamplat asta. :)
Am jucat 2 meciuri pe care le-am pierdut si inca 1 in care am facut egal, fiind egalat pe final. Pur si simplu nu mi-a iesit nimic si am avut o gramada de ghinion. Eram asa de nervos ca puteam sa sparg monitorul si sa vand FIFA 14. :lol:

Asa ca m-am oprit din jucat si peste cateva ore, am mai jucat un meci in care totul a revenit la normal (pe care l-am si castigat). Ideea e ca daca jucati 1-2 meciuri mai slab decat de obicei, pur si simplu luati o pauza. E imposibil sa joci bine cand esti nervos. Nu jocul e de vina. :)

Bogdy43 07-10-2013 06:30 PM

Quote:

Originally Posted by Stefan_ManUtd (Post 750554)
E imposibil sa joci bine cand esti nervos. Nu jocul e de vina. :)

Wise words,my friends.

Va poate confirma asta unul care a spart 2 controllere(unul cu piciorul,unul aruncat de la etaj).:lol:

XeDDa 07-10-2013 07:48 PM

Salut.
Fifa 14, a aparut la donwload pe undeva? :D

silver66 07-10-2013 07:49 PM

Si eu as fi curios daca a aparut la download

artere 07-10-2013 07:51 PM

Aici

sebseb 07-10-2013 08:06 PM

Quote:

Originally Posted by XeDDa (Post 750597)
Salut.
Fifa 14, a aparut la donwload pe undeva? :D

Quote:

Originally Posted by silver66 (Post 750598)
Si eu as fi curios daca a aparut la download

Incurajarea pirateriei pe acest site/forum este interzisa. Cititi regulamentul.

vladzava 07-10-2013 08:11 PM

Doua warnuri nu strica niciodata :lol:

Razvee 07-10-2013 09:20 PM

Quote:

Originally Posted by Stefan_ManUtd (Post 750554)
Chiar azi mi s-a intamplat asta. :)
Am jucat 2 meciuri pe care le-am pierdut si inca 1 in care am facut egal, fiind egalat pe final. Pur si simplu nu mi-a iesit nimic si am avut o gramada de ghinion. Eram asa de nervos ca puteam sa sparg monitorul si sa vand FIFA 14. :lol:

Asa ca m-am oprit din jucat si peste cateva ore, am mai jucat un meci in care totul a revenit la normal (pe care l-am si castigat). Ideea e ca daca jucati 1-2 meciuri mai slab decat de obicei, pur si simplu luati o pauza. E imposibil sa joci bine cand esti nervos. Nu jocul e de vina. :)

Mie mi s-a intamplat sa joc bine 2 meciuri consecutive (castigate cu 2-0 si 3-1) apoi al treilea meci l-am terminat la egalitate, aplicand aceeasi strategie ca si in celelalte doua. Insa nu s-a legat nimic. Conteaza mult si asezarea echipei adverse, agresivitatea, genul de jucatori etc. Dupa parerea mea, FIFA14 e un joc foarte dinamic..nu prea seamana meciurile intre ele (vorbesc aici de modul Cariera - offline). Si apropo..eu am inceput din LEague 2 (Divizia a 4a din Anglia, am promovat si acum joc in LEague 1 - Divizia a 3a).
Chestia cu viteza e relativa. AM jucatori in echipa care alearga f bine si cand scap singur cu portarul chiar fac diferenta dar am si jucatori foarte lenti care sunt ajunsi din urma..conteaza si directia de alergare si terenul etc. Chiar cred ca e realist. Cu jucatorii lenti ies tot timpul la pase si angajez vitezistii. Si ma adaptez si in functie de teren. Pe ploaie sau zapada e mult mai greu de preluat/pasat decat pe teren normal. So overall chiar e ok jocul :)
Cheers!

Sp1ke 08-10-2013 08:48 PM

O intrebare. E posibil sa jucam 2-3 de pe acelasi cont de pe origin? Bine, nu in acelasi timp. Desi m-ar interesa sa stiu daca putem juca si in acelasi timp, asta daca unul joaca cu contul online si unul neconectat la internet.
Vreau sa imi iau fifa 14, insa impreuna cu inca 1 sau 2 prieteni, sa platim fiecare si sa il downloadam ambii/toti 3 de pe contul meu.

iulian93 08-10-2013 08:58 PM

Quote:

Originally Posted by Sp1ke (Post 750769)
O intrebare. E posibil sa jucam 2-3 de pe acelasi cont de pe origin? Bine, nu in acelasi timp. Desi m-ar interesa sa stiu daca putem juca si in acelasi timp, asta daca unul joaca cu contul online si unul neconectat la internet.
Vreau sa imi iau fifa 14, insa impreuna cu inca 1 sau 2 prieteni, sa platim fiecare si sa il downloadam ambii/toti 3 de pe contul meu.

Daca nu jucati in acelas timp, da puteti juca.
Dar nu puteti juca 1v1 sau mai multi pentru ca doar 1 are acces la un cont, nu 10 !
Jucati pe rand sau va cumparati fiecare cate un joc !


All times are GMT +2. The time now is 06:29 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL