Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fotbal extern si discutii generale (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Echipe preferate, echipe urate (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=68)

mns 24-02-2003 12:25 AM

sa traiesti, fortz (sunt cocalar de mirc)a UTA :D

sanshine 24-02-2003 03:12 PM

Quote:

Corect Sanshine, nu?
Daca as raspunde doar "Corect!" s-ar considera post-boosting, nu? :mrgreen:
Asa ca uite, am dat un raspuns mai lung. :D

tudosebogdan 24-02-2003 06:11 PM

Echipa preferata din Romania: Steaua
Echipe preferate din afara: Real Madrid, Chelsea, Bayern, Lens.

Echipa cu cel mai urat joc din lume: Italia. :o Echipa cu cel mai frumos antijoc din lume: Italia. 8)

Va rog sa nu ma :fyou: dar analizati putin fotbalul lor si veti descoperi ca de prin anii '80 nu si-au mai schimbat jocul. Plictisitor.

mns 25-02-2003 04:18 PM

nici mie nu-mi place Italia, joaca prea urat

lol @ sanshine

tudosebogdan 25-02-2003 08:13 PM

si fiindca sunt student sa stiti ca tin si cu :wink: Sportul Studentesc. cand a picat in B, dupa 90, am plans de m-am spart :( sunt baieti buni si atat ei cat si Progresul, pardon FC National ar trebui incurajati fiindca JOACA fotbal pe gratis de cele mai multe ori. BRAVO LOR!

Sirbu Mihail Bogdan 26-02-2003 05:38 AM

echipa preferata:"U" CRAIOVA(blue lion 4 ever)
echipe urate: Anti bucuresti.[/b]

mininu 01-03-2003 11:03 AM

Vreau sa te contrazic! Si eu sunt student, dar nu imi dau seama care e legatura dintre a fi sudent si a tine cu Spurtul. Oricum eu consider echipele FC National si Sportul ca fiind niste echipe artificiale. Eu nu cred ca Divizia A are nevoie de echipe fara suporteri si spectatori. Frumusetea campionatului nostru este data in general de suporterii din tribuna, ca in teren... Echipe precum CSM Resita, Petrolul(nu mai dau si alte exemple), echipe care au galerii importante la noi in tara sunt acum in Divizia B. Eu cred ca de astfel de echipe avem nevoie si nu de un campionat al Municipiului Bucuresti. Ce-ar fi fost daca promova acum doi ani InterGaz? Mergeam sa ne uitam la meci pe un stadion cu 5000 de locuri aflat langa groapa de gunoi a Bucurestiului?

Sirbu Mihail Bogdan 01-03-2003 06:25 PM

Ai dreptate,asta e o atitudine de iubitor al fotbalului si de cunoscator al fenomenului ultra.Sa vedeti cand o sa fie meciul dintre Sportul si F.C National ce "spectacol" o sa fie in tribune.
Ca oricum in Div. A nu mai prea vedem fotbal, macar sa vedem tribune pline.

mns 01-03-2003 09:18 PM

daca vreti sa vedeti fotbal si galerii adevarate veniti la Arad si timisoara....

Sirbu Mihail Bogdan 01-03-2003 11:11 PM

Eu n-am nimic cu UTA si POLI dar nu pot egala CRAiOVA.Ma refer la galerii acum,si la meci amical au fost vreo 12,000 de oameni. In deplasare nu are asa puternica galerie dar acasa nu ii intrece nimeni.

(INIMITABILII!!!)


All times are GMT +2. The time now is 11:24 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL