Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 11 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Poze pentru jucatori (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=15956)

alexis1016 31-10-2010 08:31 PM

Poze pentru jucatori
 
2 Attachment(s)
Aici puteti posta daca doriti poze pentru jucatori care nu au

Am facut deja 2 poze pentru Nnamdi Oduamadi si Rodney Strasser ambii de la AC Milan.Nu sunt cine stie ce...

// sunt chiar destul de bune!

loco.razz 31-10-2010 09:37 PM

bogdan stancu si portret si poza dak nu cer prea mult

alexis1016 31-10-2010 10:21 PM

Quote:

Originally Posted by loco.razz (Post 353843)
bogdan stancu si portret si poza dak nu cer prea mult

Din cate tin minte la FIFAM10 Astristul a sters pozele jucatorilor din liga 1 .Asa cred ca va proceda si eu .Deci nu avem voie sa postam ....Alte poze daca vrei.

loco.razz 31-10-2010 10:55 PM

e singuru meu transfer de la shalke si nu am poza :) el si denisov dar rusul are

Astristul 01-11-2010 12:00 AM

Quote:

Originally Posted by loco.razz (Post 353843)
bogdan stancu si portret si poza dak nu cer prea mult

Portret si poza? La ce te referi?
Daca vrei poza lui Stancu o gasesti in RLSP FIFAM 10!

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

Quote:

Originally Posted by alexis1016 (Post 353856)
Din cate tin minte la FIFAM10 Astristul a sters pozele jucatorilor din liga 1 .Asa cred ca va proceda si eu .Deci nu avem voie sa postam ....Alte poze daca vrei.

Anul asta puteti sa postati pentru ca nu vom mai scoate RLSP-ul si in plus, grosul pozelor l-am bagat in editia de anul trecut, asa ca pot fi folosite si pentru anul acesta!

andreig 01-11-2010 06:50 AM

Vreau si eu poza lu Nicolas Pareja de la Spartak Moscova e fundash argentinian venit de la Espanyol B va rog !!!! si mai vreau daca se poate Paulo Henrique e brazilian asa si Cleiton Xavier de la Metalist Harkov ...e atacant 27 ani brazilian ( asta in caz ca nu am scris bine numele dar ..nu cred) , Pokrivac de la Salzburg si H. Cale fundash stanga Trabzonspor este croat , Gonul fundash de la Fenerbahce ... si Tino Costa mijlocaj Valencia , Ari - atacant de la Spartak Moscow , Makeev fundash tot de la Spartak M ,Mark Gonzales de la CSKA Moscow , Lomic fundash stanga Dinamo Moscow , Rebko mijlocas Dinamo Moscow

alexis1016 01-11-2010 07:07 AM

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by andreig (Post 353891)
Vreau si eu poza lu Nicolas Pareja de la Spartak Moscova e fundash argentinian venit de la Espanyol B va rog !!!! si mai vreau daca se poate Paulo Henrique e brazilian asa si Cleiton Xavier de la Metalist Harkov ...e atacant 27 ani brazilian ( asta in caz ca nu am scris bine numele dar ..nu cred) , Pokrivac de la Salzburg si H. Cale fundash stanga Trabzonspor este croat , Gonul fundash de la Fenerbahce ... si Tino Costa mijlocaj Valencia

Poftim.Nu editasei cand citisem eu:P

andreig 01-11-2010 08:00 AM

alexis daca imi faci rost si de celalalte poze esti the best man :) ..si mersi pt Nico Pajera

xman 01-11-2010 08:57 AM

Quote:

Anul asta puteti sa postati pentru ca nu vom mai scoate RLSP-ul si in plus, grosul pozelor l-am bagat in editia de anul trecut, asa ca pot fi folosite si pentru anul acesta!

chiar nu se va mai scoate nici un pach,pt campionatul nostru,cu poze,steme,jucatori,etc?:(

Astristul 01-11-2010 09:04 AM

Patch cu elemente grafice, da! Cu baza de date, nu!


All times are GMT +2. The time now is 02:08 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL