Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Cariere (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Cariera - wwerko (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=16014)

wwerko 06-11-2010 04:23 PM

Cariera - wwerko
 
Gazeta Rapid prima editie
Am facut o "gazeta" a rapidului(cu Rapid am cariera) in care arata mai tot ce face rapidul(extindere stadion, transferuri, meciuri, exact cum sunt alte topicuri pe aici ) Dar acum din punct de vedere al unui ziarist.
In prima editie(cea de sus) este pre-sezonul. Sunt 20 pagini si este tot setupul jocului, amicale, cantonamente, si posibile transfeuri altele :P.

A 2-a Editie o sa aiba rezultatele nationalei (oops mam cam dat de gol :P), primele 5 etape, si alte modificari prin club. faze video sa speram, depinde cum merge frapsul.

A 3-a editie, o sa cuprinda 6-10 si alte meciuri/modificari prin club...

A 4-a editie, o sa joc etapele 11-15, si toate alte meciuri...nationala/cupa etc. +Rezultate in europa si alte statistici :D

A 5-a editie o sa fie numai periaoda de transferuri, amicale, cantonamente si alte chestii prin facilitatile clubului.

A 6-a editie ca a 4-a...meciuri,meciuri si tot meciuri:P adica 16-21 + statistici updatate(dealungul sezonului).

Si tot asa pana la finalul sezonului :P.

Deci, ce credeti?

P.S.: Vroiam sa adaug faze video si in prima editie pt. ca acel 1-1 cu Al Ain a fost chiar spectaculos insa asa de prost este 3D ca nici nu mai imi vine sa joc niciun meci in 3D. Ma scoate din sarite in ce hal joaca. Si 3D FIFA 2000 era mai bun, macar AI era decent.

P.S.S: Imi cer scuze celor din fifa manager 10 ca nu am putut continua, insa miam schimbat calculatorul si nu mai aveam salvari nimic :( .
Daca este prea mic, dati un click pe el si se vede mai mare si clar :P

Cr7ver 06-11-2010 06:25 PM

Cam mult munca.. mai bne pui poze si gata!! da faci cum vrei! bafta

wwerko 06-11-2010 06:52 PM

Cr7ver, da, e mult de munca insa..meh...nu prea am ce sa fac :)). Ms

Astristul 07-11-2010 10:39 AM

Foarte frumos editat! Imi place stilul tau! ;)

wwerko 07-11-2010 10:53 AM

Si pregatitiva pt. Editia a 2-a care va avea si faze video :D

Astristul 07-11-2010 01:24 PM

Wow! Abia astept! :)

wwerko 07-11-2010 06:48 PM

Trebuie sa reiau o etapa...am salvat si cica dupaia zice This save can't load with the current version of the game...arghghghhhh si castigasem un meci important :'(

Incredibil. Deci bat cu 2-0, si imi da chestia aia la load game care nu merge... Bun, ii dau load cu vreo 6 zile inainte. Joc inca 3 meciuri. Un 4-0 la pauza, 4-2 la final pt. mine. 4 goluri cesinha...la final nu se intampla nimic, se face ecranu negru si asa ramane. Nu e not responding, pur si simplu vad nimic. Bun, incerc iar. Scor 2-2 si imi da Don't Send...enervat mai incerc ultima data. Scor 2-0 pt mine si exact ca prima data...ramane ecranu negru. ~X( X( X( X( X(. Mai incerc inca odata si daca iar nu merge, nu mai pun faze la meciul cu dinamo, joc doar instant results :(

Astristul 07-11-2010 10:05 PM

Cam aiurea. :(

wwerko 08-11-2010 08:16 PM

LOL
~X(
Cand sa dau upload la gazeta, zice ca documentul trebuie sa aiba maxim 500 de pagini si 100MB...editia asta are 347 de MB...tot gasesc undeva sa o bag :D

Gata a iesit...insfarsit.
Fazele video dupa cum am zis mai sus...prea lungi(mari) si nu au intrat in pdf insa leam pus pe youtube.
Sincer, cred ca asta a fost prima si ultima editie cu faze video :lol: ...vreo 10 ore de munca si nici nu a iesit cum am vrut :( .

Rapid vs Vaslui
Urziceni vs Rapid
Rapid vs Otelu
Dinamo vs Rapid
Rapid vs Gloria

La Nationala
Lituania vs Israel
Lituania vs Albania
Malta vs Lituania

Si random statistics la sfarsit unde trebuia sa fie video :'(

Random statistics

L.E.: am uitat Gazeta :lol:

Astristul 11-11-2010 07:58 PM

Frumos mod de a aborda o cariera. Clipurile au fost editate foarte bine, iar la Gazeta, singura greseala, zic eu, e ca trebuia sa scrii "Letoniei" nu "Latviei". :)


All times are GMT +2. The time now is 07:42 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL