Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa 10 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=100)
-   -   Aici spuneti orce intrebare legata de fifa 10 (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=16640)

mariusjack 26-01-2011 07:08 PM

Aici spuneti orce intrebare legata de fifa 10
 
M-am gandit sa fac un topic unde sa scrie lumea ce intrebari au legata de fifa 10 si cineva sa-i raspunda. Sa nu mai faca topicuri aiurea cu o intrebare.

Nasu' de la FRF 24-06-2011 04:26 PM

Merge la cineva sa faca International Selection pt China? In momentul in care dau pe China iese din joc, crapa. M-am gandit initial ca face asta doarece nu gaseste nici un international chinez, am modificat eu la cativa nationalitatea in chineza sa vada daca ii gaseste dar aceeasi problema.Incearca cineva pls, sa faca asta si sa dea un raspuns aici? Va rog frumos, nu cred ca va ia mai mult de 10 secunde.

NeKS 10-08-2011 03:18 PM

manager
 
Salut ! As avea si eu o intrebare :) -> As vrea sa imi creez eu un club iar in acel club sa imi bag jucatori care ii am creati ! pana aici e OK ! -> dar as vrea cu acest club creat sa incep la mangaer mod , ce ar trebuii sa fac ca sa incep un mangar mode cu echipa creata de mine !

NeKS 11-08-2011 01:24 AM

manager "" scz

faustino14 11-08-2011 02:01 PM

Quote:

Originally Posted by NeKS (Post 412226)
Salut ! As avea si eu o intrebare :) -> As vrea sa imi creez eu un club iar in acel club sa imi bag jucatori care ii am creati ! pana aici e OK ! -> dar as vrea cu acest club creat sa incep la mangaer mod , ce ar trebuii sa fac ca sa incep un mangar mode cu echipa creata de mine !

Cu Creationmaster10 poti face sa poti evolua cu clubul tau in ManagerMode,sper ca ti-am fost de ajutor.

NeKS 13-08-2011 11:33 PM

Quote:

Originally Posted by faustino14 (Post 413324)
Cu Creationmaster10 poti face sa poti evolua cu clubul tau in ManagerMode,sper ca ti-am fost de ajutor.

Mai intai fac clubul normal in fifa ... apoi intru in CM10 si cum procedez ?

NeKS 26-08-2011 03:51 PM

Quote:

Originally Posted by faustino14 (Post 413324)
Cu Creationmaster10 poti face sa poti evolua cu clubul tau in ManagerMode,sper ca ti-am fost de ajutor.

ma poti ajuta ?

Crazy 30-08-2011 12:34 AM

Am si eu o intrebare :D Deci .. am un tovarasi care are acelasi calculator ca al meu identic componente tot tot tot chiar si crapatura din carcasa e la fel :))) mie imi merge fifa 10 perfect , el si-a dat format si-a instalat fifa 10 si cand vrea sa intre in el ii da eroare in spaniola !

boss2000 17-10-2011 10:46 PM

nu stiu crazy scuze

mirell.R 20-10-2011 02:55 PM

Salut. :) sunt selectioneru de fifa 10 mirell.R de pe site-ul CupaCupelor.ro doresc sa va provoc la un duel la fifa 10 CupaCupelor.ro Vs. Fifaromania.net daca admini si selectionerii sunt de acord va rog sa ma contactati la id mirell_radoi8.legend pentru a discuta despre desfasurarea duelului. Multumesc :)

johnyB77 24-10-2011 09:13 PM

Salut
Am si eu o problema,dar nu stiu de ce natura e.
Cand joc fifa 10 online sau nu, in timpul meciului se intampla sa scap pe contraatac si vreau sa-i dau pasa lobata atacantului care e liber in fata.
Problema e ca in acel moment, in loc sa-mi dea pasa inainte cum vreau eu, el imi intoarce mingea spre poarta mea, pasa la fundasi si aproape de fiecare data la atacantii adversi de langa careul meu.
Turbez de cate ori se intampla.
De ce oare face asa? Am eu setat ceva aiurea in joc?

boss2000 24-10-2011 10:03 PM

uitate pe la controale pe la defensive sau atac

adryan steaua 25-12-2011 11:05 AM

sall
 
sall...voua va merge fifa 10 online?mie de 2 saptamani cand completez username si parola imi da eroare cica sa verific conexiunea la net si daca am scris bn usernameul si parola...netu imi merge si usernameul e scris bn si parola....de la ce e ma poate ajuta cn ?

Scott 25-08-2012 03:27 PM

Salutari tuturor! Am FIFA 10 de vreo 2 ani, am patch-ul pentru liga 1 tot cam de atata timp. Imi functiona impecabil totul pana azi, cand am vrut sa instalez un patch pentru campionatul Greciei. Am instalat patch-ul si jocul mi s-a oprit aparandu-mi eroarea cu "send error report", imediat dupa ce am intrat in joc si am trecut de "press any key". Am dezinstalat ultimul patch si eroarea ramane la fel. Va rog ajutati-ma!

POLI.2011 26-08-2012 12:46 AM

Quote:

Originally Posted by Scott (Post 482739)
Salutari tuturor! Am FIFA 10 de vreo 2 ani, am patch-ul pentru liga 1 tot cam de atata timp. Imi functiona impecabil totul pana azi, cand am vrut sa instalez un patch pentru campionatul Greciei. Am instalat patch-ul si jocul mi s-a oprit aparandu-mi eroarea cu "send error report", imediat dupa ce am intrat in joc si am trecut de "press any key". Am dezinstalat ultimul patch si eroarea ramane la fel. Va rog ajutati-ma!

Nu poti avea mai multe patch-uri pe acelasi joc. Baga dinou jocul + un patch care vrei tu (liga 1 sau grecia)

Scott 26-08-2012 03:14 PM

Multam fain de informatie, mai am insa o dilema: nu pot deloc sa editez jucatori in FIFA 10, cand incerc asta mi se blocheaza jocul si trebuie sa restartez PC-ul. o fi PC-ul meu de vina sau trebuie sa caut alt joc?

LE: as dori sa editez overall-urile jucatorilor tineri care-s pe val in 2012, gen Chiriches, Tucudean, Rusescu, Gicu Grozav, Stanescu, Busquets, Pedro, etc.

POLI.2011 26-08-2012 05:12 PM

Quote:

Originally Posted by Scott (Post 482928)
Multam fain de informatie, mai am insa o dilema: nu pot deloc sa editez jucatori in FIFA 10, cand incerc asta mi se blocheaza jocul si trebuie sa restartez PC-ul. o fi PC-ul meu de vina sau trebuie sa caut alt joc?

LE: as dori sa editez overall-urile jucatorilor tineri care-s pe val in 2012, gen Chiriches, Tucudean, Rusescu, Gicu Grozav, Stanescu, Busquets, Pedro, etc.


Pentru asta ai nevoie de Creation Master 10 care il poti downloada de aici : http://fifa-master.com/downloads/category/1-cm-10

Si tutoriale ai aici : http://fifa-master.com/creation-master/editing-tips

Daca nu te descurci mai bine sa nu te bagi pentru ca strici jocul si trebuie reinstalat.

Scott 27-08-2012 01:28 PM

am reusit, mersi fain pt ajutor!


All times are GMT +2. The time now is 05:29 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL