Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 12 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=128)
-   -   Inscrieri Concurs Top Manager 2012 (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=18541)

J@mrock 01-12-2011 07:12 PM

Inscrieri Concurs Top Manager 2012
 
Top Manager 2012http://img193.imageshack.us/img193/2852/fm12t.jpg
Vom avea la dispozitie 10 sezoane petru a aduce echipa in top
Clasamentul se va face dupa:Campionate castigate
-Cupe castigate
-Participari Champions League+Trofee Champions
League si Europa League castigate
-Statusul Finaciar la sfarsitul celor 10 ani +imbunatatirile aduse la Club Facilities.

Reguli-se vor acorda cate 10 mil de euro la inceputul jocului tuturor jucatorilor(cei care vor participa trebuie sa demonstreze ca au facut acest lucru si ca nu au pus mai mult de 10 mil)
-nu se vor aduce imbunatatiri nici unui jucator cu ajutorul editorului
-se vor alege doar 5 ligi,iar echipele cu care se va incepe vor fi din ligile inferioare
-se va juca pe modul Hard la toate optiunile
-se va juca in Text Mode

Ligile-Anglia npower League 2
-Spania 2B Grupo 3
-Germania RegionalLiga Nord&Vest
-Italia Liga C2 A&B
-Franta Liga Nationala

Va trebuie sa postam fiecare din carierele noastre:
-o poza cu un meci la fiecare 5 etape + clasament+top players
-fiecare meci din Cupa
-fiecare participare in Europa League sau Champions League+clasament


Acum tot ce ramane de facut e sa aud pareri despre Liga in care vom incepe,nu conteaza daca toti alegem aceasi echipa......insa nu vom alege toate Ligile de mai sus doar una in care vom juca + una de rezerva

mr.dark04 01-12-2011 09:00 PM

trebuie sa avem selectate toate acele ligi la inceputul jocului ,sau ne putem axa doar pe una fara sa avem vreo legatura cu celelalte?

J@mrock 01-12-2011 10:51 PM

Quote:

Originally Posted by mr.dark04 (Post 445893)
trebuie sa avem selectate toate acele ligi la inceputul jocului ,sau ne putem axa doar pe una fara sa avem vreo legatura cu celelalte?

Nu....nu trebuie selectate toate....nici eu nu cred ca pot sa le selectez toate si sa mearga bine jocul....doar 1 + 1 insa cea dea 2-a doar cu liga a 2-a selectata nu toate......si trebuie sa picam de acord in ce Liga incepem.....Eu as opta pentru Anglia sau Spania.....sa vedem ce zic si restul care vor sa se inscrie!!Tu unde ai vrea sa incepem??

the godfather 01-12-2011 11:26 PM

Ligile:
-Anglia npower League 1
-Spania Liga Adelante
-Germania 2.Bundeliga
-Italia Serie B
-Franta Ligue 2

Astea ar trebui sa fie ligile pentru ca daca jucam doar cu 1 2 ligi selectate o sa fie nasol pentru ca vor fi fotbalisti talentati de la echipe care nu se vor numara printre cele 6 echipe reprezentate pentru tarile ne-selectate.Banuiesc ca ar merge destul de ok jocul daca selectam ligile propuse de mine.J@mrock primul campionat care reuseste sa stranga 10 voturi ar trebui ales.

Incep eu :

Vot Spania

J@mrock 01-12-2011 11:32 PM

Quote:

Originally Posted by the godfather (Post 445899)
Ligile:
-Anglia npower League 1
-Spania Liga Adelante
-Germania 2.Bundeliga
-Italia Serie B
-Franta Ligue 2

Astea ar trebui sa fie ligile pentru ca daca jucam doar cu 1 2 ligi selectate o sa fie nasol pentru ca vor fi fotbalisti talentati de la echipe care nu se vor numara printre cele 6 echipe reprezentate pentru tarile ne-selectate.Banuiesc ca ar merge destul de ok jocul daca selectam ligile propuse de mine.J@mrock primul campionat care reuseste sa stranga 10 voturi ar trebui ales.

Incep eu :

Vot Spania

Da e ok cum zici tu dar ca sa fie mai interesant.....hai sa alegem cu inca o liga a 3-a si sa incepem de acolo.....o sa fie mult mai palpitant....sun si eu de acord cu Spania.
Vot Spania

mr.dark04 02-12-2011 06:25 AM

tot pentru Spania as opta si eu ,si ar trebui o echipa mai jos de liga a 2-a

Vot Spania

J@mrock 02-12-2011 09:36 AM

Quote:

Originally Posted by mr.dark04 (Post 445907)
tot pentru Spania as opta si eu ,si ar trebui o echipa mai jos de liga a 2-a

Da am spus si eu sa incepem din liga a 3-a....o sa fie mai palpitant...si sa fim cel putin 10.......daca nu ne adunam atati macar 5-6.....Ma pun sa pregatesc cupa:p....scrie si tu Vot Spania

Hai ma baieti intrati in acest mini concurs...facem jocul mai interesant....cel care castiga are numele inscris pe top manager 12 pentru liga castigata!!!!

the godfather 02-12-2011 02:43 PM

In functie de liga care v-a castiga vom alege si liga a3a din acea tara

J@mrock 02-12-2011 02:48 PM

Quote:

Originally Posted by the godfather (Post 445927)
In functie de liga care v-a castiga vom alege si liga a3a din acea tara

Da vom incepe din liga a 3-a......iar cine are PC bun poate sa isi aleaga cate ligi vrea....eu unul nu pot mai mult de 10 maxim 15

the godfather 02-12-2011 02:54 PM

Quote:

Originally Posted by J@mrock (Post 445929)
Da vom incepe din liga a 3-a......iar cine are PC bun poate sa isi aleaga cate ligi vrea....eu unul nu pot mai mult de 10 maxim 15


Cam tot atatea ligi as putea alege si eu


All times are GMT +2. The time now is 08:49 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL