Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fotbal intern (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=60)
-   -   STEAUA (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=892)

djal3x 07-04-2004 05:19 PM

Aici va puteti spune parerile de bine sau de rau despre cea mai buna echipa din divizia a...(asta ca sa-l oftic pe D_Dogg :) )

Tuby 07-04-2004 06:08 PM

Fan din copilarie....Steaua e echipa mea de suflet din campionatul intern...
Acum nici nu stiu ce e de zis....echipa mere mai bine decat sezonul trecut...sper ca o sa ia campionatul...pentru ca inca un pas gresit al lui Dinamo colaborat cu 3 puncte ale noastre ne duce pe primul loc...

Ca jucatori...pot spune numai ca nu vad rostul lui Pompiliu Stoica ca titular..restul chiar daca (Neaga rateaza enervant de mult , Oprita si el, Aliuta nu mai e cel de sezonul trecut) pot alcatui o echipa care poate ocupa un loc 3 in grupele Champions League..

In concluzie HAI STEAUA !!!!!!!

djal3x 07-04-2004 06:10 PM

ai dreptate... :) nush de ce dar mie chiar imi place de pompi(ca jucator , normal) si nu-i vad rostul lui Nesu..(Piciorush) In rest despre Pastiluta(Neaga)cred ca si-a revenit..!!!

djatomic 07-04-2004 11:11 PM

Fratilor Steaua merge mai bine decat anul trecut si dupa mine , asta datorita faptului ca nu a vandut prea multi jucatori si in mare parte e acelasi lot destul de valoros.
Si eu tin cu Steaua de mic , desi la mine in familie sunt numai rapidisti si dinamovisti, dar asta e singur impotriva tuturor , m-am obisnuit ! :P
Cat despre jucatori , imi pare rau ca Aliuta nu mai merge ; ma bucur de venirea lui Munteanu , mare om , mare jucator ; mie personal imi place Pompilica ; Neaga isi revine ; Oprita nu mai merge deloc ; Radoi desi e favoritul meu , in ultimele meciuri a gresit cam mult ; Nesu e prea fragil ; in rest echipa merge ok , sper sa castigam campionatul anul asta desi dupa parerea mea avem cam 45 % sanse , dinamo avand restul , radin nu prea mai are , parerea mea ....

Si la bine si la rau ... HAI STEAUA ! :mishto:

dj-cata 09-04-2004 03:42 AM

si eu sunt de aceeasi parere....steaua joaca bine acum....si sper sa o tzina tot asa....

tzin si eu cu steaua de multi ani si sper sa ii vad cat mai repede in liga campionilor ca a trecut foarte mult timp de la ultima participare

in momentul de fatza as vedea un prim 11 cu radoi pe dreapta cu dumitru mijlcas si cu dica pe stanga pt ca s-a vazut in meciu cu petrolul ca asa au avut multe ocazii de gol

djal3x 09-04-2004 04:02 PM

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: asa e..ma bucur ca mns nu l-a inchis(topicul) :) dar vad ca si el e stelist..!!!!!!mns astept postul tau!!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty:

sanshine 09-04-2004 05:00 PM

Quote:

Originally posted by dj-cata@Apr 9 2004, 03:42 AM
in momentul de fatza as vedea un prim 11 cu radoi pe dreapta cu dumitru mijlcas si cu dica pe stanga pt ca s-a vazut in meciu cu petrolul ca asa au avut multe ocazii de gol
lasa-l pe Radoi pe centru. e mare nevoie de el acolo. si cred ca dica poate sa joace in fata lui Dumitru, s-ar intelege binisor.

djal3x 10-04-2004 12:37 PM

inca un stelist...! :)

dj-cata 12-04-2004 11:13 PM

ce bine joaca steaua acum cu dica pe stanga....acum avem jucatori tehnici si pe stanga si pe dreapta.....vai de capu apararilor pe care o sa le intalnim :)))) si cand o sa intre si munteanu....o sa ii rupem pe toti

acum sunt si eu optimist.....si sper sa nu ma linistesc miercuri seara.....sa batem pe apulum....si sa trecem pe primu loc :)

Cosmin_ultrasteaua 14-04-2004 01:38 PM

Avem cel mai bun lot la ora actuala. Daca Piti nu castiga campionatul anul asta ar trebui sa plece.


All times are GMT +2. The time now is 03:08 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL