Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   2010 Fifa World Cup (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=112)
-   -   CM 2010 - Discuţii generale (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=14330)

puma_nike 29-04-2010 11:07 AM

Eu cred ca va castiga Spania . Au nume mari in echipa precum Casillas , Puyol , Ramos , Iniesta , Xavi , Torres , Villa , Silva.... !

alexis1016 29-04-2010 11:54 AM

Quote:

Originally Posted by JaRdEl (Post 298980)
Anglia cred ca va castiga mondialul...au o echipa de 5 stele englezii Terry,Ferdinand,A.Cole,Gerrard,Lampard,J.Cole,Walc ott,Rooney,daca e sa ii iei dupa nume au cea mai completa echipa si cel mai bun antrenor de la mondial Fabio Capello...Argentina cred ca va fi deziluzia,nu au antrenor Maradona nu are nici o treaba cu tactica,s-a vazut si in grupele de calificare Argentina a fost aproape sa nu prinda mondialul plus ca Messi nu a impresionat niciodata la nationala



adica asa a fost mereu?ce vrei sa zici ca nici o echipa din Europa nu a luat CM?

Am vazut ca ai mentionat toate numele mari ale Angliei ,dar un singur lucru nu au ei si anume un portar cat de cat bun .Green se pare ca va fi titularul din poarta Angliei dar Anglia nu a mai avut un portar bun de la David Seman incoace ,care nici el nu era cine stie ce (in sensul ca mai gafa).
Eu cred ca Italia va egala pe Brazilia la numarul de trofee castigate:D

Ratonu 29-04-2010 12:37 PM

1 Attachment(s)
Putem să terminăm discuţia, Brazilia din nou campioană mondială.

Părerea mea. :D

Stegaru 29-04-2010 07:42 PM

Quote:

Originally Posted by alexis1016 (Post 299065)
Am vazut ca ai mentionat toate numele mari ale Angliei ,dar un singur lucru nu au ei si anume un portar cat de cat bun .Green se pare ca va fi titularul din poarta Angliei dar Anglia nu a mai avut un portar bun de la David Seman incoace ,care nici el nu era cine stie ce (in sensul ca mai gafa).
Eu cred ca Italia va egala pe Brazilia la numarul de trofee castigate:D

ai dreptate nu prea au portar totusi eu il vad titular pe Joe Hart care este in mare forma a fost ales portarul sezonului in Premier League peste Van der Sar,Cech,Reina,Almunia,James etc,si asta spune ceva...Italia nu mi se pare capabila sa ia CM nu mai au echipa de acum 4 ani...favoritele mele la castigare CM sunt in ordine 1.Anglia 2.Spania 3.Brazilia

@lyn reloaded 01-05-2010 01:50 PM

Spania sau Argentina, acestea sunt probabil cele mai bune echipe, restul au doar individualitati.

Astristul 01-05-2010 03:55 PM

Quote:

Originally Posted by Ratonu (Post 299073)
Putem să terminăm discuţia, Brazilia din nou campioană mondială.

Părerea mea. :D

Da ... 4-3 impotriva Argentinei, dupa cum reiese in poza.

Favoritele mele:
1. Romania (nu s-a calificat) :(
2. Japonia (macar sa se califice in optimi) :p
3. Germania (Low face minuni) :D

PS: In sondaj am votat Brazilia pentru ca asta cred. ;)

Stegaru 01-05-2010 09:21 PM

Quote:

Originally Posted by @lyn reloaded (Post 299297)
Spania sau Argentina, acestea sunt probabil cele mai bune echipe, restul au doar individualitati.

de acord cu tine in privinta Spaniei care oricum au si ei vedete nu poti sa zici ca sunt o echipa care doar munceste si nu are sclipire...jucatori ca F.Torres,D.Villa,Fabregas,Xavi,Iniesta etc. pot inventa oricand un gol sau o pasa de geniu...in schimb Argentina are jucatori dar nu are echipa sau mai bine zis nu are antrenor

bogdy1387 02-05-2010 10:01 AM

Care face colectie cu stickere CM 2010 si e din timisoara?

6cai 02-05-2010 10:46 AM

Honduras bate tot!!!!!!!

alyn_basshunter 02-05-2010 11:23 AM

sper sa castige germania si cel mai frumos ar fi sa joace finala cu brazilia si sa se razbune pentru infrangerea din finala din 2002 :D


All times are GMT +2. The time now is 03:37 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL