Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 12 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=128)
-   -   Probleme FIFA Manager 12 (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=18310)

danyel77 17-01-2012 01:49 PM

Quote:

Originally Posted by chaplin (Post 447638)
Va salut! Stiu ca am mai postat asta, stiu ca nu mi s'a raspuns decat sumar, stiu ca asta inseamna ca probabil nu exista o explicatie logica, insa eu am sa insist: in modul 3d, dupa o anumita perioada de timp, jocul devine sacadat si tootul se misca extrem de incet. Nu inteleg de ce. Jocul este original, calcultorul depaseste cu mult cerintele jocului, nu selectez foarte multe ligi, pur si simplu nu inteleg. L'am reinstalat de mai multe ori, aceeasi problema. Explicati'mi, va rog, care stiti, daca stiti sau mcar cineva sa se oboseasca sa scrie "nu stim frate, las'o moarta', ca sa nu mai nutresc tot soiul de sperante... Multumesc!

Oameni buni incercati sa mai schimbati driverii de placa video, nu intotdeauna driverii cei mai noi sunt si cei mai buni, iar daca sunt prea vechi intra in conflict cu jocurile noi, eu am ajuns cu cariera in 2015 si nu am absolut nici-o problema in modul 3d, placa mea video e ati hd4890 si folosesc ultima versiune de driver descarcat dupa site-ul oficial.

chaplin 19-01-2012 01:07 PM

Quote:

Originally Posted by danyel77 (Post 447657)
Oameni buni incercati sa mai schimbati driverii de placa video, nu intotdeauna driverii cei mai noi sunt si cei mai buni, iar daca sunt prea vechi intra in conflict cu jocurile noi, eu am ajuns cu cariera in 2015 si nu am absolut nici-o problema in modul 3d, placa mea video e ati hd4890 si folosesc ultima versiune de driver descarcat dupa site-ul oficial.

Cred ca am gasit. Coolerul dela placa video era blocat.

DaniRot 19-01-2012 09:11 PM

Quote:

Originally Posted by DaniRot (Post 447654)
Salut!Sunt la Dinamo si dupa primul sezon imi dispare echipa a doua,chiar daca aceasta a terminat la mijlocul clasamentului.Stie cineva de ce?

Am observat ca toate echipele care au la inceputul sezonului echipe secunde dispar din toate ligile.(am si liga a III-a creata).Mentionez ca am selectat sa aiba voie echipe secunde in aceste ligi.

Razvee 23-01-2012 12:22 PM

Quote:

Originally Posted by DaniRot (Post 447720)
Am observat ca toate echipele care au la inceputul sezonului echipe secunde dispar din toate ligile.(am si liga a III-a creata).Mentionez ca am selectat sa aiba voie echipe secunde in aceste ligi.

Se rezolva cu updateurile oficiale. Instalati cu incredere :)

DaniRot 29-01-2012 05:22 PM

Quote:

Originally Posted by Razvee (Post 447817)
Se rezolva cu updateurile oficiale. Instalati cu incredere :)

Le-am Instalat.Tot dispar echipele secunde din liga 2.Totusi raman cele din liga 3.Cred ca este un bug.

IoNeL 02-02-2012 12:32 AM

Salut , am si eu o problema ........ Am descarcat joul lam instalat si am opiat crack-ul si lam pus unde trebuie sa totul era ok si am ineput cariera...... , aveam wind 7 , acuma ca miam bagat iar wind XP fac acelasi lucru exact la fel dar cand ii dau sa intru imi apare asa : The procedure entry point D3DPERF_SetMarker could not be located in the dynamic link library d3d9.dll. .............. DC? imi poate raspunde cineva , a rog :(:(:( ms anticipat :o3

Razvee 02-02-2012 10:52 AM

Quote:

Originally Posted by IoNeL (Post 448033)
Salut , am si eu o problema ........ Am descarcat joul lam instalat si am opiat crack-ul si lam pus unde trebuie sa totul era ok si am ineput cariera...... , aveam wind 7 , acuma ca miam bagat iar wind XP fac acelasi lucru exact la fel dar cand ii dau sa intru imi apare asa : The procedure entry point D3DPERF_SetMarker could not be located in the dynamic link library d3d9.dll. .............. DC? imi poate raspunde cineva , a rog :(:(:( ms anticipat :o3

Nu se discuta despre jocuri piratate aici. Foloseste Google cu incredere.

mihaitza982 05-02-2012 04:11 PM

salut am o intrebare.Cum fac sa adaug jucatori reali la echipele din liga a 2 a

Danny79 05-02-2012 04:32 PM

Quote:

Originally Posted by mihaitza982 (Post 448122)
salut am o intrebare.Cum fac sa adaug jucatori reali la echipele din liga a 2 a

Trebuie sa completezi loturile de jucatori pentru echipele din liga 2:

Nume si prenume
Data de nastere pentru fiecare jucator
Pozitia pe care joaca
Levelul fiecarui jucator
Istoricul pentru fiecare jucator.

mihaitza982 05-02-2012 04:47 PM

si cum aflu levelul fiecarui jucator?


All times are GMT +2. The time now is 09:00 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL