Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Feedback (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Ce ati vrea sa vedeti pe FifaRomania? (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=1829)

mns 21-02-2005 01:18 PM

Intrebarea din topic spune totul...acum sa vedem...

1.Credti ca ar fi de folos un sistem de useri la site....?

2.Sectiune de Career...unde lumea ne trimite cele mai bune imagini si povesti din cariera lor?

3.Preview/Review jocuri de fotbal de la EA Sports?

4.RSS - introduceti pe siteul vostru printr-un script simplu stirile cele mai noi de la FifaRomania

5.Sectiune de goluri in format avi (cele mai bune goluri ale saptamanii/lunii/anului) :P

Va intreb toate astea pentru ca pe parcursul acestui an FifaRomania va trece prin niste modificari majore... :P dorind sa creeam un site cu adevarat profesionist :P

Astfel orice sugestii ati avea pentru noi postati-le aici... :P sectiuni noi...etc... :P


stefan 21-02-2005 01:34 PM

un test de inteligenta acolo unde completezi formularul de inscriere pe forum :lol:

r5m 21-02-2005 05:27 PM

ramane forumu` gol... <_< :P

DaS 21-02-2005 06:08 PM

eu sunt pt desfintarea thread-ului cu cariera ... e ... n-am cuvinete sa-l descriu.
review/preview ... asta n-ar fi rau
goluri avi ... belea asa ... da sa si gasiti useri capabili sa le transforme in avi ... :P
si poate mai mult curatenie pe forum

Tuby 21-02-2005 07:25 PM

Referitor la propunerile tale Daniel, 2 cade din start din simplul motiv ca s-a observat reactia userilor la genul asta de subiect...mai precis sunt vreo 3-4 care posteaza si atat..
Nu prea am inteles propunerea nr 1...daca se refera la unu - doi newsposteri in plus atunci e o idee foarte buna pe viitor..
Cat despre crearea acelui script...e o metoda in plus de a ne face cunoscuti si nu pot decat sa fiu de acord :P
Sectiune dedicata golurilor am mai avut noi si nu prea a avut succes...nu stiu daca ar avea mai mult acum..
Alte sugestii nu prea am...nu ma pricep la imbunatatiri...poate doar aplicarea unui regulament un pic mai strict :P

TVSPORT 21-02-2005 09:41 PM

Am si eu o idee...
Ar fi bine sa faceti o rubrica speciala "Cos de Gunoi" sau ceva asa, prin care subiectele expirate rau de tot sa le mutati acolo...e doar o parere, voi faceti cum credeti.
Si...mai multa curatenie la rubricile care se repeta...sau rubricile create aiurea...

stefan 21-02-2005 09:49 PM

TVSPORT, ce ai zis tu exista de mult timp :P Propun instaurarea dictaturii militare cu ban la prima abatere :P

TVSPORT 21-02-2005 09:52 PM

Am si eu o rugaminte la voi, adminii: scoteti-mi si mie aia cu "eliberat conditionat". Multumesc.

steauabuc 03-03-2005 11:35 AM

Cum adica sistem de useri la site?

DaS 03-03-2005 01:43 PM

ar trebui bagata o faza gen: BOU ZILEI ... sau BOU saptamanii ... etc ceva in genu asta ... ca "e" multe cazuri p'aci.


All times are GMT +2. The time now is 04:50 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL