Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 09 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Jucatori de perspectiva, tactici si tot ce tine de gameplay (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=10908)

papimig 24-12-2008 11:42 AM

Victor Ismael Sosa (ST) e super jucator. Il iei la vreo 4 mil de euro si ajunge coleg in atac cu Aguero in nationala Argentinei.
Adrian Cristea, Curtean(Gaz metan), Torje. Daca sunt jucati meci de meci cateva sezoane or sa se bata Granzii(Real, Barca, Man U, Liverpool etc) pe ei ;):p;)

cosstyle 24-12-2008 06:19 PM

Quote:

Originally Posted by papimig (Post 230920)
Victor Ismael Sosa (ST) e super jucator. Il iei la vreo 4 mil de euro si ajunge coleg in atac cu Aguero in nationala Argentinei.
Adrian Cristea, Curtean(Gaz metan), Torje. Daca sunt jucati meci de meci cateva sezoane or sa se bata Granzii(Real, Barca, Man U, Liverpool etc) pe ei ;):p;)

pe torje il am si eu..la 24 de ani valoreaza 18 mil.are skilu 85 parca:D

papimig 24-12-2008 08:16 PM

Quote:

Originally Posted by cosstyle (Post 230990)
pe torje il am si eu..la 24 de ani valoreaza 18 mil.are skilu 85 parca:D

daca ajunge la barca sau man U valoreaza vreo 40-50. asa l=am vandut eu pe cristea cu 15 milioane(asta era val lui la mine) si la ei cum a ajuns valora 42 :(

cosstyle 25-12-2008 10:20 AM

Am ajuns in 2015 cu rapid si al level 930:D...ma distrez cu toata lumea,am in fiecare editie de camp peste 120 de goluri date,primele 3 poziti la golgheteri si chiar gheata de aur in europa si cel mai mare contract il am cu 40000 pe sapt,am 5 youth camp(cluj,moscova,buenos aires,milano,lisabona),am castigat de 2 ori la rand premiu pt cel mai bun departament de tineret dar am o singura nedumerire...desi am upgrade maxim la toate club facilites nu pot angaja decat staff de nisha cu levelu pana in 60,nu vor sa lucreze cu mine pe motiv k vor un club mai mare:|si inca ceva:))))am un atacant care il face pe fabregas si pe cristiano la skilluri care au cota pe piata 70-80 de mil si la mine costa doar 25;))CRACIUN FERICIT!!!!

steauaboy21 25-12-2008 11:25 AM

am facut o carera pana in 2018 si am fost la multe echipe real betis, chelsea , aston vila ,r santader ( 3 meciuri) , bolton ( 4 meciuri) , r zaragoza .....dar ce vreau sa spun e ca la nici o echipa na
mers aproape nici o formula ..adica dupa un an o schimbam ca numai mergea si aveam gripa sa fie fitnessu si energia mari ...cel mai bine mergea un 4-4-2 clasic dar unul dintre CM il faceam putin DM ....si am jucat cu 3-5-2 cu 2 DM 1 CAM RM LM si 2St marcam dar primeam mai mult decat marcam !! si ca jucatori de perspectiva va pot spune ca :ST: Derbysayer ( Blackburn actual) merge excelent doar daca il jucati alaturi de inca un atacant intro formula cu 2 atacanti ..... ST Evans (Manchester City actual) la fel ......si pt un atacant singur Obina (Inter actual ) merge perfect ...ca mijlocasi este la Astonvila rezerv un ungur ..Zvoltan.. CAM si CM e om de creatie ....baga multe pase .....si Rodwel de la Everton 17 CDM CD super bun se face ....

cosstyle 25-12-2008 12:54 PM

Quote:

Originally Posted by steauaboy21 (Post 231102)
am facut o carera pana in 2018 si am fost la multe echipe real betis, chelsea , aston vila ,r santader ( 3 meciuri) , bolton ( 4 meciuri) , r zaragoza .....dar ce vreau sa spun e ca la nici o echipa na
mers aproape nici o formula ..adica dupa un an o schimbam ca numai mergea si aveam gripa sa fie fitnessu si energia mari ...cel mai bine mergea un 4-4-2 clasic dar unul dintre CM il faceam putin DM ....si am jucat cu 3-5-2 cu 2 DM 1 CAM RM LM si 2St marcam dar primeam mai mult decat marcam !! si ca jucatori de perspectiva va pot spune ca :ST: Derbysayer ( Blackburn actual) merge excelent doar daca il jucati alaturi de inca un atacant intro formula cu 2 atacanti ..... ST Evans (Manchester City actual) la fel ......si pt un atacant singur Obina (Inter actual ) merge perfect ...ca mijlocasi este la Astonvila rezerv un ungur ..Zvoltan.. CAM si CM e om de creatie ....baga multe pase .....si Rodwel de la Everton 17 CDM CD super bun se face ....

cativa ani am avut si eu mari batai de cap cu energia jucatorilor,dar mi-am extins la maxim cabinetu medical,am construit un wellnes centre si mi-am luat un bun maseur si am rezolvat problema

Astristul 25-12-2008 03:22 PM

Quote:

Originally Posted by steauaboy21 (Post 231102)

Aceeasi tactica nu merge 2 sezoane la rand deoarece AI-ul jocului (inteligenta artificiala) stie cum sa iti blocheze tactica. In fiecare sezon tactica trebuie schimbata! ;)

Craciun Fericit tuturor !!!

daci 25-12-2008 05:30 PM

zicetimi si mie cum joc cu toti jucatori la 3d ca nimeni nu raspunde

papimig 26-12-2008 06:46 PM

Quote:

Originally Posted by Astristul (Post 231142)
Aceeasi tactica nu merge 2 sezoane la rand deoarece AI-ul jocului (inteligenta artificiala) stie cum sa iti blocheze tactica. In fiecare sezon tactica trebuie schimbata! ;)

Craciun Fericit tuturor !!!

eu folosesc in sezon de sezon aceasi asezare in teren, un 4-4-2 Diamond Low Attacking. 2CD 1RB 1LB 1LM 1RM 1CM 1AM si 2ST si am rezultate foarte bune;)

kata_to 26-12-2008 06:56 PM

Quote:

zicetimi si mie cum joc cu toti jucatori la 3d ca nimeni nu raspunde
iti trebuie un patch,parca se numeste fotbal fusion

All times are GMT +2. The time now is 07:04 AM.