Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Manager Mode (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=116)
-   -   Manager Mode- Gheorghe Hagi (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=20945)

CatalinMunteanu07 14-08-2012 11:24 AM

Manager Mode- Gheorghe Hagi
 
Sunt nou aici. Si vreau sa incep o cariera la Viitorul Constanta. O sa folosesc patchul urmator: fep v12 pentru fifa 08.
Dificutatile setate pentru cariera sunt urmatoarele:
-World class
-Semi Pro la portari ( nu prea joc bine si daia folosesc dificutati mai usoare)

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:01 AM ----------

Amicale programate
Cs Buftea- Viitorul Constanta 1-2
Viitorul Constanta-Dinamo II 1-3
Poli Timisoara-Viitorul Constanta 1-1
UTA Arad-Viitorul Constanta 2-1


Veniri la Echipa:
Sergiu Homei - FCM Targu Mures 230.000 Euro - nu prea aveam fundasi laterali si Homei este un jucator care poate sa joace pe mai multe posturi.
Shabani - Liber de contrat- Fundas care are 19 ani si aveam nevoie de fundasi
Perreira - Liber de contrat - Fundas cu Experienta
Sunt cam putine dar sper sa ma ajute.


Plecari:

Pacuraru - Dinamo Bucuresti 710.000 Euro- o oferta destul de buna
Gavra - Gloria Bistrita 210.000 Euro - Nu aveam nevoie de un jucator ca el pentru ca avem destui atacanti in lot.
Costea- ALRO Slatina 98.000 Euro - avem destui portari ( defapt mai am inca 2 dar este de ajuns)
Vina- Loan la Gloria Bistrita
Gavra- Loan la Uta Arad
Carstocea- Loan la Corvinul Hunedoara
Bejan- Loan la Gloria Bistrita
Iancu-Astra 2 Giurgiu




Obiectivele Impuse de Patron:

Promovarea in prima Liga
Ajung in runda a 4 a Cupei Romaniei
Castigarea in fata Rivalilor
Trebuie sa maresc Staful Medical




Prezentarea Lotului

Portari:
Bolboasa-55
Suta-54

Fundasi:
Homei-55
Ninu-58
Shabani-52
Rusu-55
Perreira-68
Stefan-54

Mijlocasi:
Dica-68
Cristocea-62
Iacob-58
Onicas-58
Calintaru-62
Lazar-55
Benzar-56
Larie-54
Turcu-55
Cretu-53

Atacanti:
Rusu -60
Alibec -59
Chitu-58
Simion-59
Pantelie-55
Jianu-54
Albu-51



Nu prea am un lot bun dar sper sa promovez daca nu sa atac locurile fruntase.


O sa revin cu rezultate din primele etape.

danii 14-08-2012 04:41 PM

Bafta la Viitorul sper sa promovezi :D

purry 14-08-2012 04:43 PM

mult succes la viitorul ... se pare ca ai cam dato-n bara in amicale dar sa speram ca iti vei revenii in oficiale.. bafta

CatalinMunteanu07 15-08-2012 08:53 AM

Am inceput si primele etape care sunt urmatoarele:
Prima Etapa: Viitorul Constanta - Sageata Navodari 4-0 ( Rusu X3 , Dica . A fost o eliminare in primele minute ale primei reprize si de aici un scor asa mare)
A Doua Etapa: Dunarea Galati - Viitorul Constanta 0-1 ( Alibec. Un meci dificil in care Gazdele au pus probleme maxime)
Runda a 2 a din Cupa Romaniei: Viitorul Constanta - ALRO Slatina 1-0 (Stefan. Meci echilibrat se putea si mai bine dar calificarea este mai importanta.)
A Treia Etapa: Viitorul Constanta - Gloria Buzau 3-0 ( Dica , Alibec si Cristocea. Meci lejer care a fost la discretia noastra.)
Urmoatorul Meciu cel cu Callatis Mangalia ( cred ca este unul destul de usor dar nu se stie)

CatalinMunteanu07 15-08-2012 12:37 PM

Viitorul Constanta - Callatis Mangalia 2-0 ( Alibec cu o dubla face diferenta)
A intervenit o problema de la Patch si nu a mers sa ma calific in cupa Romaniei mai departe Chiar daca am batut . Nu`i nimic o sa continui pe un sigur front. E bine ca mi`am indeplinit obiectivul de a merge in runda a 4 a. Urmatorul meci este cel cu Delta Tulcea.

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 11:44 AM ----------

Am schimbat dificultatile de joc ca sa para mai realist si am pus la Portar pe Profesional.
Dar si asa Viitorul se descurca cat de cat bine.

Viitorul - Delta Tulcea 1-0 Gol Alibec
Astra Giurgiu II - Viitorul 1-1 Banaru , Cristocea printr`un sut de exceptie de la 25 m.

Astept comentariile voastre chiar daca nu prea vin dar asta e. Eu in continuare o sa posez cariera mea.

purry 15-08-2012 01:11 PM

rezultate bune sa speram ca la sfarsitul sezonului sa fi pe un loc de promovare..succes

CatalinMunteanu07 15-08-2012 01:11 PM

Am mutat cariera la Sectiunea fifa 12 . Scuze dar am observat ca este mai mult activitate acolo.


All times are GMT +2. The time now is 01:28 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL