Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa 14 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=146)
-   -   FIFA 14 - Informatii (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=76370)

Astristul 29-03-2013 09:10 PM

FIFA 14 - Informatii
 
Din moment ce nimeni n-a inceput un topic pe tema asta, m-am gandit sa-l incep eu. Tocmai am citit noutatile legate de viitorul joc din seria FIFA si nu pot spune ca m-au dat pe spate. Cea mai importanta noutate este faptul ca liga a 5-a din Anglia (Football Conference) va fi licentiata in joc ca o noua liga. Cred ca o sa ajung sa vad si liga a 10-a din Anglia in FIFA si Liga I tot n-o sa fie bagata in seama.

123 29-03-2013 09:41 PM

Si liga ungariei posibil, ca vad ca au comentariu, in maghiara, si anu trecut au avut in araba, si anu asta au bagat liga arabiei....? ce parere aveti?

vladzava 29-03-2013 10:05 PM

Deci daca baga liga ungurilor, care parerea mea e sub nivelul ligii I se va face revolutie pe internet!

cata cfr 29-03-2013 10:30 PM

E trist ca nu sunt si altii pasionati de liga noastra :(

vladzava 29-03-2013 11:40 PM

Eu cred ca daca s-ar baga ar aparea rapid repede fani, eu simt nevoia unei ligi noi.

matiluchi 29-03-2013 11:56 PM

Mie chiar mi-ar place Liga a5-a engleza,imaginati-va ce smecher ar fi sa o duci pe Gateshead sau Stockport County in UCL.Si sa mai si postezi pe forum :lol:

Stade 30-03-2013 05:55 AM

Vreau sa va spun ca cunoscator bine informat de ce liga 1 nu e in fifa....deci liga 1 trebuia bagata din fifa 07 dar pentru licenta stiti bine ca se cer anumiti bani de la Federatia tarii respective si de la Fifa...din cate am inteles Sandu Si Dragomir au cerutmai multi bani ca Federatia Germaniei pt. Bundesliga....va dati seama ce prostie..?...Normal ca cei de la joc au refuzat...si da este posibil sa avem Liga Ungariei sa reintre Liga Turciei si Liga Argentinei....Va spun astea din surse sigure..de la un prieten care lucreaza la Federatia Noastra...

Bogdy43 30-03-2013 08:59 AM

Nu e vorba de nivelul ligilor,ca atunci Irlanda n-ar avea ce sa caute,tinand cont ca n-au vreun jucator peste 64 OVR in tot campioantul.

123 30-03-2013 10:14 AM

Quote:

Originally Posted by matiluchi (Post 608695)
Mie chiar mi-ar place Liga a5-a engleza,imaginati-va ce smecher ar fi sa o duci pe Gateshead sau Stockport County in UCL.Si sa mai si postezi pe forum :lol:

La fel de interesant cum ar fi so duci pe port vale sau ce mai e prin liga 4, ar fi mai interesnt chiar sa scoada 2 ligi din anglia si sa bage o ucraina, o rominie, o grecia.

paulica39 30-03-2013 12:16 PM

Licentele astea costa bani, nu se dau pe ochi frumosi..
Si la faza cu limbile e altceva, daca ar fi romani in echipa EA probabil am avea limba romana si poate si Liga 1.
Si stati linistiti ca nici campionatul Japoniei nu e in joc.. si e cel mai bun din Asia. oricum daca ai jocul original o sa apara multe patch-uri, usor de instalat, cu ligiile din turcia, ucraina, cipru, romanai, etc..


All times are GMT +2. The time now is 08:16 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL